امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی: نامه رهبر انقلاب به جوانان غرب نظام سلطه را زیر سئوال برد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی: نامه رهبر انقلاب به جوانان غرب نظام سلطه را زیر سئوال برد

حجت الاسلام عبادی در گفتگو با خبرگزاری فارس گفت: انتشار این نامه نظام سلطه را در دنیا زیر سئوال برده است و واقعیت‌هایی که از چشم جوانان غربی و رسانه‌های غرب دور نگاه داشته شده، به حقیقت بیان شده است.

 

به گزارس روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام سیدمحمدباقر عبادی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بیرجند در رابطه با انتشار دومین نامه مقام معظم رهبری به جوانان غرب، اظهار داشت: این نامه جنبه روشنگری دارد و بسیار حساب‌شده، هوشمندانه و با درایت نوشته شده است.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب در این نامه تمامی واقعیت‌هایی که در غرب وجود دارد و بر جامعه جهانی حاکم است را بیان فرموده‌اند.

نامه رهبر انقلاب به جوانان غرب تأثیری درازمدت دارد

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: این نامه هر جوان جویای حقیقت را متأثر می‌کند و در درازمدت تأثیر خود را نشان خواهد داد.

عبادی اذعان داشت: با توجه به امپراطوری خبری و رسانه‌ای که صهیونیست‌ها و دولت‌های غربی در دنیا حاکم کرده‌ و نوعی استضعاف فکری ایجاد کرده‌اند، این نامه مانند آبی بر آتش تأثیرگذار خواهد بود.

وی افزود: مقام معظم رهبری در این نامه ریشه‌های تروریسم و نوع و سبک رفتار غربی‌ها در زمینه‌سازی ایجاد تروریسم را بیان کردند و حمایت‌های بی‌دریغ و کمک‌های مالی غربی را گوشزد کردند.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این نامه زمانی ارسال شده که غرب طعم ناامنی را می‌چشد، گفت: رهبر معظم انقلاب در این نامه خطاب به جوانان غرب بیان کردند که اگر شما امروز ذره‌ای از طعم ناامنی را چشیده‌اید مردم فلسطین ۶۰ سال است با ناامنی دست و پنجه نرم می‌کنند؛ اگر ناامنی امروز نفس‌های شما را در سینه حبس کرده سال‌هاست که سردمداران شما این امنیت را از کشورهایی مانند عراق، سوریه، افغانستان و فلسطین گرفته است.

عبادی ادامه داد: رهبر انقلاب در این نامه به جوانان غرب خطاب فرموده‌اند که گرچه شما در خانه‌های خود امنیت دارید اما مردم فلسطین حتی در خانه‌های خود مورد هجوم قرار می‌گیرند.

وی افزود: امنیت اگر مسئله خوبی است باید برای همه مردم دنیا باشد و مقام معظم رهبری این مسئله را در نامه خود به جوانان غرب به خوبی گوشزد کرده‌اند.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: انتشار این نامه بسیار به موقع بود چراکه بخشی از این نامه فهمیدنی و بخشی از آن چشیدنی است.

نامه رهبر انقلاب روزنه نوری در دنیای تاریک غرب است

عبادی بیان داشت: انتشار این نامه نظام سلطه را در دنیا زیر سوال برده است و واقعیت‌هایی که از چشم جوانان غربی و رسانه‌های غرب دور نگاه داشته شده، به حقیقت بیان شده است.

وی خاطرنشان کرد: این نامه جنبه روشنگری در فضای به ظاهر آزاد غرب دارد و مانند روزنه نوری در دنیای تاریک غرب می‌درخشد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا