امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی:اعزام هیئتی از کمیسیون آموزش مجلس به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی:اعزام  هیئتی از کمیسیون آموزش مجلس به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی حجت‌الاسلام سیدمحمدباقر عبادی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به طرح موضوع تخریب مدارس و مراکز آموزشی مناطق زلزله زده در نشست صبح امروز این کمیسیون گفت: تصمیم بر این شد که فردا دست‌کم سه نفر از اعضای کمیسیون به این مناطق اعزام شده و از نزدیک به مشاهده میزان تخریب مدارس استان کرمانشاه مبادرت کنند.

وی با ذکر اینکه آمار اولیه‌ای که امروز به دست کمیسیون رسیده است قابل اتکا نیست، خاطرنشان کرد: با تهیه و ارائه گزارش از کمیسیون آموزش درباره آمار و حجم تخریب مراکز آموزش مناطق زلزله زده تصمیم‌گیری برای رایزنی با دولت جهت اقدامات سریع به منظور ترمیم و یا ساختن مدارس آسیب دیده و یا به کلی تخریب شده آغاز خواهد شد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به بررسی بخش دیگری از گزارش نهایی کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در نشست صبح امروز کمیسیون گفت: بررسی گزارش به اتمام نرسید و به نشست بعدی موکول شد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا