امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس: نقد سازنده؛ بالا‌ترین کمک به دولت و مسئولان/ در راستای تحقق شعار سال تلاش کنیم

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس: نقد سازنده؛ بالا‌ترین کمک به دولت و مسئولان/ در راستای تحقق شعار سال تلاش کنیم

حجت‌الاسلام عبادی در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان جنوبی، با اشاره به اینکه نقد سازنده و کار‌شناسی شده بالا‌ترین کمک به دولت و مسئولان است، گفت: برای تحقق شعار سال باید تمام دستگاه‌ها همگام شوند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام محمدباقر عبادی، منتخب مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان جنوبی، با تأکید بر اینکه دولت می‌تواند با استفاده بهینه از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های داخلی به سمت پیشرفت کشور و ارتقای جایگاه آن در جهان گام بردارد، گفت: نقد سازنده و کار‌شناسی شده بالا‌ترین کمک به دولت و مسئولان است.

وی با تأکید بر اینکه همدلی و هم‌زبانی مردم و دولت در زمینه‌های مختلف زمینه‌ساز موفقیت‌های چشم‌گیری می‌شود، بیان کرد: آگاهی و عبرت‌آموزی نکاتی است که انسان را از خواب غفلت بیدار و انسان‌ها را از انحرافات و سقوط باز می‌دارد.

زمینه‌های عزت و عظمت را در نظام مقدس جمهوری اسلامی محقق کنیم

منتخب مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس خطاب به مردم و مسئولان متذکر شد: باید تلاش کنیم تا در راستای تحقق شعار سال مقام معظم رهبری گام برداشته و زمینه‌های عزت و عظمت را در نظام مقدس جمهوری اسلامی محقق کنیم.

عبادی عنوان کرد: همدلی و هم‌زبانی میان دولت و ملت زمینه‌ساز جلوگیری از مفاسد اجتماعی، اداری، اقتصادی و فرهنگی می‌شود؛ لذا نام‌گذاری امسال به نام دولت و ملت، همدلی و همزبانی اختلاف‌افکنان را ناکام کرده و ملت را با دلگرمی بیشتری به‌صحنه می‌آورد.

وی ایجاد شکاف بین مسئولان دولتی و مردم را از مهمترین ترفندهای دشمنان ذکر کرد و افزود: باید در هر جایگاهی حضور داریم در راستای تحقق شعار سال مقام معظم رهبری و ترویج همدلی و همزبانی در جامعه تلاش کنیم.

دشمنان از هر فرصتی استفاده می‌کنند

منتخب مردم بیرجند در مجلس گفت: دشمنان در شرایطی کنونی برای عقب‌ماندگی نظام اسلامی از هر فرصتی استفاده می‌کنند و اگر میان مردم و دولت همدلی و هم‌زبانی وجود نداشته باشد دشمن به‌راحتی به اهداف مستکبرانه خود دست خواهد یافت.

عبادی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری اظهار کرد: مردم می‌توانند با ایجاد فضای امن دولت را در جهت سوق دادن به سمت اهداف خود همراهی کنند، مردم باید دولت را از خود بدانند و در زمینه‌هایی که دولت نیازمند همکاری است برای رفع نیازها اعلام آمادگی کنند.

وی بر ضرورت توجه رسانه‌های جمعی در راستای تحقق شعار سال تأکید کرد و یادآور شد: برای تحقق شعار سال باید تمام دستگاه‌ها همگام شوند چراکه مقام معظم رهبری اظهار کردند وقتی برای سالی شعاری تعیین می‌شود ویژه آن سال نیست بلکه به سال‌های دیگر نیز مربوط می‌شود و باید تحقق یافته و ماندگار شود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا