امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس: وزارت فرهنگ و ارشاد با متخلفین مطبوعاتی برخورد جدی و قانونی داشته باشد/ دشمن بدنبال اختلاف افکنی بین مسلمانان است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس: وزارت فرهنگ و ارشاد با متخلفین مطبوعاتی برخورد جدی و قانونی داشته باشد/ دشمن بدنبال اختلاف افکنی بین مسلمانان است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد باید برخورد جدی و قانونی با متخلفین مطبوعاتی داشته باشد.

گزارش تصویری جشنواره نقاشی خط و حروف نگاری در بیرجند

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی با اشاره به مطلب منتشر شده در روزنانه بهار گفت: مسلم است که این حرکات اختلاف برانگیز در حوزه خشونت‏هایی که صورت می‏گیرد و مطالبی که منتشر می‏شود و متوجه دنیای اسلام است که توسط سازمان های جاسوسی سیا و موساد هدایت می شود.

 وی در ادامه در خصوص جزئیات این مقاله منتشر شده گفت: باید به شبهات به وجود آمده در این مقاله پاسخ صریح و شفافی داد تا این قبیل شبهات به درون جامعه تسری پیدا نکند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس در ادامه افزود: خواسته مردم و نخبگان جامعه از رسانه ها این است که به گونه ای عمل کنند تا هیچ شبهه ای برای مخاطب به وجود نیاید.

حجت الاسلام عبادی اظهار داشت: در رابطه با این مقاله نمایندگان در مجلس به وزیر فرهنگ و ارشاد تذکر دادند و بنده هم جزء تذکر دهنده ها بودم.

وی در ادامه یاد آور شد: این روزنامه در حال حاضر به صورت موقت توقیف شده و اقدامات قانونی آن در مراحل بعد صورت خواهد گرفت.

عضو مجمع نمایندگان خراسان جنوبی با بیان اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد باید برخورد جدی و قانونی با متخلفین مطبوعاتی داشته باشد افزود:  اگر وزارت فرهنگ و ارشاد بخواهد به سادگی از این قبیل موضوعات بگذرد باز هم شاهد این گونه تخلفات خواهیم بود.

وی تصریح کرد: این مقاله از جهت استدلالی و فنی دارای سطح بالایی نبود و نگارش آن توسط هر کسی ممکن است منتهی اینکه چنین مقاله ای در روزنامه درج می شود مسلم بدانید که موضوعی است که باعث خوشحالی دشمنان خواهد بود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان که دشمن سیاست تفرقه بنداز و حکومت کن را از گذشته دنبال می کند خاطرنشان کرد:درحال حاضردشمن به دنبال تفرقه است و مسلم بدانید که از طرح هر گونه بحثی که باعث تفرقه بین مسلمانان شود کوتاهی نخواهد کرد آنچه که سلفی ها و تکفیری ها در دنیای اسلام انجام  می دهند.

حجت الاسلام عبادی در بخش پایانی سخنان خود به رشد اسلام در جهان اشاره کرد و اظهار داشت:در سالهای گذشته شاهد این جریانات نبودیم به شکل کنونی که گسترش یافته و به این خاطر است که دشمنان ترس از رشد اسلام و اسلام گرایی دارند و احساس نگرانی و ضعف می کنند و وارد مباحثی از جمله شبهه افکنی در سطح جامعه شده اند که دنیای اسلام را از طریق خود مسلمانان زمین گیر کنند و توسط عده ای که دارای درک و بینش عمیق نیستند و اسلام را به صورت سطحی و ظاهری می بینند اهداف خود را دنبال می کنند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا