امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

عضو گروه دوستی پارلمان ایران و کوبا: روابط بین ایران و کوبا گسترش می یابد

عضو گروه دوستی پارلمان  ایران و کوبا: روابط بین ایران و کوبا گسترش می یابد

عضو گروه دوستی پارلمان  ایران و کوبا با بیان اینکه لزوم همگرایی میان دو کشور تاکید و برای مبارزه با استکبار و مبارزه با تحریم سخنانی مطرح شد،گفت: راههای گسترش روابط بین کوبا و ایران مطرح شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی حجت الاسلام عبادی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم بیرجند با اشاره به سفر گروه دوستی پارلمانی ایران به کوبا اظهار داشت: در این سفر دیدارهای خوبی از جمله دیدار گروه دوستی پارلمانی با رییس مجلس کوبا، دیدار با رییس کمیسیون امنیت، دیدار با رییس مجلس کوبا، دیدار با معاون وزیر امور خارجه کوبا برگزار و سخنان خوبی مطرح شد.
وی با بیان اینکه در دیدار با رئیس کمیسیون امنیت کوبا بر راه‌های گسترش روابط بین دو کشور تاکید شد، افزود: در عرصه بین الملل با وحدت ببشتر میان ایران و کوبا اقدام شود.
عضو گروه دوستی پارلمان ایران و کوبا گفت: در دیدار با رئیس مجلس کوبا از اوضاع احوال منطقه، تحریم ها، سیاست‌های آمریکا، لزوم همگرایی بین ایران و کوبا تاکید و بر مبارزه با تحریم ها و برنامه های استکبار مطرح شد.
عبادی به دیدار گروه دوستی ایران و کوبا با وزیر امور خارجه این کشور اشاره و افزود: در این دیدار نسبت به تحولات منطقه خاورمیانه، راه‌های گسترش روابط بین ایران و کوبا مطرح شد.
وی بیان داشت: رئیس جمهور کوبا رسما دعوت کرد تا رئیس مجلس ایران به کوبا سفر کند و ما هم از گروه پارلمانی کوبا برای آمدن به ایران دعوت کردیم.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا