امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

علت اصلی و زیر ساخت حضور مردم در صحنه‌های مختلف ولایت فقیه و رهبری قوی هوشمندانه و همراه با تقوا و سیاست حضرت آيت الله العظمی سيد علی خامنه ای (مد ظله العالی) است

علت اصلی و زیر ساخت حضور مردم در صحنه‌های مختلف ولایت فقیه و رهبری قوی هوشمندانه و همراه با تقوا و سیاست  حضرت آيت الله العظمی سيد علی خامنه ای (مد ظله العالی) است

حجت الاسلام والمسلمین محمد باقر عبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خراسان جنوبی گفت: مردم  با حضور پرشور خود در صحنه‌های مختلف از جمله حماسه ۹ دی هوشیاری خود را نشان دادند و نقش‌‌های دشمنان را نقش بر آب کردند.

 گزارش تصویری نشست رسانه ای حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی حضور پر شور مردم در حماسه ۹ دی باعث وحشت دشمنان منافقین و تمام کسانی که نسبت به انقلاب و اسلام عناد داشتند، شد.

وی با اشاره به اینکه انقلاب ما مرهون حضور حماسی و گسترده مردم در صحنه‌های مختلف است، افزود: علت اصلی و زیر ساخت حضور مردم در صحنه‌های مختلف ولایت فقیه و رهبری قوی هوشمندانه و همراه با تقوا و سیاست حضرت آيت الله العظمی سيد علی خامنه ای (مد ظله العالی) است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امام خمینی(ره) در این باره فرموده‌اند: پشتیبان ولایت فقیه باشید تا هیچ آسیبی به شما نرسد.

عبادی اظهار کرد: حماسه ۹ دی نشان داد که توجه به گفته‌ها و عملکرد‌های افراد مهمتر از توجه به سوابق آنان است.

وی اوج هوشیاری مردم را حماسه‌ی ۹ دی عنوان کرد و افزود: مردم با حضور خود در انتخابات گسترده، راهپیمایی‌های ۲۲ بهمن و روز قدس هوشیاری خود را در صحنه‌ها نشان دادند.

عبادی گفت: پیام ولایت‌مداری مردم به دشمنان این است که با تبلیغات، ماهواره و سایت‌های وابسته نمی‌توانند مردم را از ولایت، ارزش‌ها و امام و شهدا جدا کنند.

وی ادامه داد: کسانی که مانع عزت ایران هستند و با قرآن، اسلام و پیامبر(ص)، عناد دارند از پیروی مردم از ولایت ضرر می‌کنند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: استعمار گران که در تاریخ معاصر ثروت ایران را چپاول کردند نیز خواهان ایجاد حماسه بین رهبری و مردم هستند.

انتهاي پیام

http://birjand.isna.ir/Default.aspx?NSID=5&SSLID=46&NID=13537

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا