امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

علت تحریم هسته ای دشمن جلوگیری از پیشرفت ملت ایران است

علت تحریم هسته ای دشمن جلوگیری از پیشرفت ملت ایران است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: علت اینکه دشمنان ما را در هسته ای تحریم کردند این است که آنان نمی خواهند ملت ایران پیشرفت کند و بر روی پای خود بایستد

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی؛ به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی شامگاه یکشنبه در مراسم شب نوزدهم ماه مبارک رمضان در مجتمع ابن حسام اظهار داشت: شب قدر از شب‌های مقدس و متبرک اسلامی است.

وی افزود: خداوند در قرآن مجید از آن به بزرگی یاد کرده و سوره‌ای نیز به نام «سوره قدر» نازل فرموده است، همچنین در تمام سال، شبی به خوبی و فضیلت شب قدر نمی‌رسد.

عبادی با بیان اینکه در روایات لیلة القدر شبی است که مقدر می‌شود بیان کرد: هرگز اینگونه نیست که تقدیر انسان قابل تغییر نباشد بلکه در این شب می توان با دعا و توسل برای ما چیزهای خوبی مقدر شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عبادت در شب قدر برتر از عبادت هزار ماه است بیان کرد: در این شب، مقدرات یک سال انسان‌ها و روزی‌ها، عمرها و امور دیگر مشخص می‌شود.

عبادی ضمن تسلیت ۱۴ خردادماه سالروز رحلت امام خمینی (ره) تصریح کرد: امام خمینی(ره) در فقه، اصول و فلسفه، عرفان، عرفان نظری و عرفان عملی فیلسوف و انسان بزرگی بود.

وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) استقلال، آزادی، جمهوریت و اسلامیت را  به کشور آورد خاطرنشان کرد: بنابراین امروز استقلال کشور ما بسیار فوق العاده است و باعث ناامیدی دشمنان شده است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: انقلاب اسلامی به مردم برکت داد و با این امر خودباوری و اعتماد به نفس در مردم به وجود آمد.

عبادی با بیان اینکه غربی‌ها در فناوری هسته‌ای حسادت داشته و چشم پیشرفت ما را ندارند اظهار داشت: آمریکا نه تنها با ما بلکه با دنیای اسلام نیز اگر بخواهد پیشرفت کند ناراحت است.

وی افزود: در این راستا آمریکا توان دیدن عربستان سعودی که آمریکا آن را می‌دوشد را ندارد و سلاح‌هایی را که به آل سعود می‌فروشد نیز می گوید از چه نوعی باشد و اجازه ساخت آن را به آنها نمی‌دهد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه درست است تاکنون به همه آرمان های انقلاب دست نیافتیم اما خیلی جلو رفته ایم گفت: علت اینکه ما را در هسته ای تحریم کردند این است که آنان نمی خواهند ملت ایران پیشرفت کند و بر روی پای خود بایستد و قدرتش از همه جهات بالا برود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا