امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

فاصله گرفتن از اهل بیت، بحران های معرفتی را به وجود می آورد/ تحریم ها با مدیریت پشت سر گذاشته می شود

فاصله گرفتن از اهل بیت، بحران های معرفتی را به وجود می آورد/ تحریم ها با مدیریت پشت سر گذاشته می شود

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: تحریم ها با مدیریت پشت سر گذاشته می شود و دشمنان بدانند، ایران اسلامی مستحکم تر از گذشته به راه خود ادامه خواهد داد و سختی ها را پشت سر خواهد گذاشت.

به گزارش روابط عمومی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی، پیش از ظهر امروز در جمع عزاداران امام جعفرصادق علیه السلام که در محل حوزه علمیه معصومیه (سفیران هدایت) بیرجند برگزار شد، اظهار کرد: عزاداری برای اهل بیت علیه السلام، در زندگی افراد تاثیر دارد و تنها پرچم امام صادق علیه السلام، جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: به هر مقدار که از امامت فاصله بگیریم دچار بحران های معرفتی می شویم و در تشخیص حق و باطل، درست و نادرست دچار مشکل می شویم.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: عدم تفسیر درست از قرآن باعث به وجود آمدن مذاهب و مسلک های مختلف می شود، که همه به قرآن و اسلام استناد کرده و یکدیگر را تکفیر می کنند.

حجت الاسلام عبادی تصریح کرد: پیامبر(ص) فرموده اند” انی تارکم فیکم الثقلین و کتاب الله و عترتی” من دو میراث گرانقدر بین شما می گذارم، کتاب خدا و اهل بیتم، اینها از یکدیگر جدا نمی شوند تا روز قیامت بر من وارد شوند”، فلذا قرآن بدون مفسر واقعی، اثری ندارد.

وی گفت: دلیل برداشت های مختلف افراد از آیات قرآن، به آن جهت است که قرآن، کتاب قانون اساسی است و موضوعات را به صورت کلی بیان می کند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با یان اینکه برخی به قدری از اهل بیت فاصله گرفته اند که برای خدا، جسم قائل شده اند، ادامه داد: هر چه بیشتر به اهل بیت متمسک شویم، از بحران معرفتی دور شده ایم.

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه بدون امام معصوم دین اسلام کامل نیست، ادامه داد: سطح برد و کاربرد دین الهی بسیار فراتر از اکنون است، و آن زمانی خواهد بود که امام زمان(عج) ظهور کنند.

وی ابراز داشت: بعد از پیامبر اکرم شأن نزول ها فراموش می شود و مسائلی در گذر زمان به وجود می آید که در زمان پیامبر مورد بحث مردم نبوده است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: امروز نیاز به امام و کسی که پیامبرگونه حرف آخر را بزند بیش از گدشته است.

حجت الاسلام عبادی گفت: امروزه استکبار جهانی، آل سعود و انگلیس اتحاد بین مسلمانان را نمی توانند ببیند برای همین درصدند تا افراد را از الگوهای دینی جدا کنند.

وی افزود: انگلیس با استفاده از برداشت های انحرافی که توسط برخی پیشوایان کج فهم از قرآن حاصل شده است، مکتب وهابیت را بوجود آورد و امروز نیز دشمن در فضای مجازی شبهات زیادی ایجاد می کند که باید جوانان هوشیار باشند .

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: بیشتر نقشه هایی که دشمن برای مسلمانان پیاده می کند ریشه در این دارد که دنیای اسلام، امام صادق (ع) را به خوبی نشناخته است .

حجت الاسلام عبادی همچنین با اشاره به اینکه امروزه تحریم ها برای ما اثر ندارد و آینده مال ملت ایران است افزود: ما با تأسی به ائمه اطهار تمامی سختی ها را پشت سر می گذاریم و رئیس جمهور آمریکا همانند مقامات قبلی این کشور هیچ کاری نمی تواند بکند .

وی گفت: تحریم ها با مدیریت پشت سر گذاشته می شود و دشمنان بدانند، ایران اسلامی مستحکم تر از گذشته به راه خود ادامه خواهد داد و سختی ها را پشت سر خواهد گذاشت.

انتهای پیام/ط

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا