امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

فرآوری محصولات استراتژیک خراسان جنوبی نیاز به سرمایه گذاری دارد/ عناب باید جهانی شود

فرآوری محصولات استراتژیک خراسان جنوبی نیاز به سرمایه گذاری دارد/ عناب باید جهانی شود
نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: برای فرآوری محصولات استراتژیک در استان باید بسیار سرمایه گذاری کرد و باید عناب را در سفره بسیاری از مردم جهان قرار دهیم.

به گزارش دفتر روابط عمومی نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از شبستان، حجت الاسلام سیدمحمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی عصر روز گذشته در نخستین جشن استانی شکرگزاری برداشت عناب اظهار کرد: عناب یکی از محصولات ناب و استراتژیک است که جنبه های درمانی بالایی دارد.

وی با بیان اینکه یکی از بهترین محصولات عناب استان در منطقه سیوجان تولید می شود، افزود: وجود برخی مواد درمانی در عناب بسیار حائز اهمیت است و در طب سنتی و جدید استفاده می شود.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای فرآوری محصولات استراتژیک در استان باید بسیار سرمایه گذاری کرد، ادامه داد: باید عناب را در سفره بسیاری از مردم جهان قرار دهیم.
حجت الاسلام عبادی بیان کرد: شهرستان خوسف بعد از مرکز استان شرایط منحصر به فردی دارد و کارشناسان پیش بینی می کنند در آینده نزدیک خوسف سومین شهرستان استان خراسان جنوبی باشد.
وی  اظهار کرد: شهرستان خوسف ظرفیت بسیار بالایی برای سرمایه گذاری دارد که در استان منحصر به فرد است و تاکنون از این ظرفیت استفاده شده و سرمایه گذاران خارجی متعددی به شهرستان خوسف آمدند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا