امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

فردا(جمعه ۲۲ اسفندماه)، گفتگوی تلویزیونی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با مردم

فردا(جمعه ۲۲ اسفندماه)، گفتگوی تلویزیونی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با مردم

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی، فردا(جمعه ۲۲ اسفندماه) بعد از اخبار ساعت ۲۰، در ویژه برنامه “با نمایندگان مجلس شورای اسلامی” در خصوص بخشی از عملکرد و فعالیت های خود توضیح می دهد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی فردا شب(جمعه ۲۲ اسفندماه)، بعد از اخبار ساعت ۲۰ در ویژه برنامه ” با نمایندگان مجلس شورای اسلامی ” کاری از سیمای مرکز صدا و سیمای خراسان جنوبی، که به حوزه های تحت نظارت نمایندگان استان پرداخته در خصوص عملکرد و فعالیت های خود توضیح می دهد.

گفتنی است، در نخستین برنامه “با نمایندگان مجلس شورای اسلامی” بر اساس اعلام صدا و سیمای خراسان جنوبی حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی، نماینده مردم شهرستان بیرجند، درمیان  و خوسف در مجلس شورای اسلامی ۲۲ اسفندماه مهمان این برنامه خواهد بود و سپس در فروردین، اردیبهشت و خرداد دیگر نمایندگان استان در این برنامه به بیان عملکرد و فعالیت‌های خود خواهند پرداخت.

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا