امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

فقر و محرومیت در خراسان جنوبی/کمیته امداد نگاه ویژه داشته باشد

فقر و محرومیت در خراسان جنوبی/کمیته امداد نگاه ویژه داشته باشد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فقر و محرومیت روستاهای خراسان جنوبی گفت: کمیته امداد نگاه ویژه به این مناطق داشته باشد.

به گزارش دفتر روابط عمومی نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی در گفت و گو با مهر، با اشاره به دیدار خود با رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) پیرامون سفر دو روزه به استان خراسان جنوبی بیان کرد: مشکلات حوزه انتخابیه اعم از فقر و محرومیت مردم با این مقام مسئول درمیان گذاشته شد و خواستار توجه ویژه به این مناطق هستیم.

وی با بیان اینکه این مقام مسئول برای پیگیری خواسته های مطرح شده قول مساعدت داده است، بیان کرد: همچنین پیگیری مسائل گروه های شاغل در کمیته امداد که هنوز رسمی نشدند از دیگر خواسته های مطرح شده در این دیدار بود.

حجت الاسلام عبادی با اشاره به سفر دو روزه رئیس کیمته امداد امام خمینی (ره) به خراسان جنوبی بیان کرد: طی این سفر از شهرستان های قاین، زیرکوه و سرایان بازدید خواهد شد.

وی با بیان اینکه  در  بسیاری از روستاهای خراسان جنوبی مردم با یارانه امرار معاش می کنند، افزود: خوشبختانه کمیته امداد طی سال های گذشته نگاه مطلوبی به این مناطق داشته است که باید تداوم داشته باشد.

حجت الاسلام عبادی با اشاره به مصوبه های مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بر اساس تصویب مجلس، هزینه ایاب و ذهاب دانش آموزانی که به دلیل نبود مدرسه به روستای دیگری می روند، بر عهده آموزش و پرورش است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا