امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

فیلم/ بازدید حجت الاسلام عبادی از اداره کل تأمین اجتماعی خراسان جنوبی

فیلم/ بازدید حجت الاسلام عبادی از اداره کل تأمین اجتماعی خراسان جنوبی

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بهمن ماه امسال از اداره کل تأمین اجتماعی خراسان جنوبی بازدید و با کارکنان و مراجعه کنندگان این اداره دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، در این دیدار حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی به همراه آقای دکتر درویشی، مدیرکل محترم تأمین اجتماعی خراسان جنوبی و جمعی دیگر از معاونان این اداره کل از ساختمان جدید تأمین اجتماعی بیرجند بازدید و در جریان آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی این پروژه قرار گرفتند.

گفتنی است، در جریان این بازدید رئیس اداره امور شعب بانک رفاه کارگران خراسان جنوبی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد بانک در استان از احداث شعبه ۷۲۴ در خیابان پاسداران بیرجند به منظور پاسخگویی بهتر به مشتریان خبر داد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا