امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

فیلم/ بازدید نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی از منطقه ویژه اقتصادی بیرجند

فیلم/ بازدید نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی از منطقه ویژه اقتصادی بیرجند

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی (۲۰ بهمن ۹۳)به منظور بررسی آخرین وضعیت منطقه ویژه اقتصادی بیرجند با حضور در این منطقه از اقدامات صورت گرفته بازدید و با مدیرعامل مجموعه دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام عبادی در بخشی از سخنان خود در جمع مدیران و خبرنگاران در منطقه ویژه اقتصادی بیرجند اظهار داشت: امیدواریم منطقه ویژه اقتصادی برای شهرستان بیرجند هم آثار اقتصادی و هم آثار فرهنگی داشته باشد.
حجت الاسلام عبادی تصریح کرد: وقتی مردم استان منطقه ویژه اقتصادی را به عنوان یک منطقه فعال در کنار خود ببینند باعث می شود، خلاقیت بیشتر در همه زمینه ها رشد پیدا کند.

وی با اشاره به وجود دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه و ارتباطی که بین استان خراسان جنوبی با دیگر کشورها برقرار شده است، گفت: اگر هم منطقه ویژه اقتصادی و هم دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه همکاری مناسبی داشته باشند و با وجود قرار گرفتن در مسیر راه آهن شرق کشور، در آینده‌ای نزدیک شاهد یک تحول عظیم در منطقه خواهیم بود که خراسان جنوبی و شهرستان بیرجند به عنوان یک منطقه کلیدی در شرق کشور شناخته خواهد شد.
نماینده مردم شهرستان های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بروکراسی اداری مشکلی است که در کل کشور وجود دارد، گفت: متاسفانه سرمایه گذاران در استان برای سرمایه گذاری دچار مشکلات عدیده ای هستند که مانع کارکردن آن ها می باشد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا