امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

فیلم تذکر شفاهی(اردیبهشت ماه سال جاری) حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی به رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی پیرامون راه آهن و دوبانده شدن محور بیرجند- قاین

فیلم تذکر شفاهی(اردیبهشت ماه سال جاری) حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی به رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی پیرامون راه آهن و دوبانده شدن محور بیرجند- قاین

با توجه به دیدار اخیر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با وزیر محترم راه و شهرسازی، فیلم نطق شفاهی حجت الاسلام عبادی در سوم اردیبهشت ماه سال جاری پیرامون وضعیت دو بانده شدن محورهای بیرجند- قاین و همچنین پروژه راه آهن خراسان جنوبی بر روی خروجی سایت قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، در این تذکر شفاهی آمده است: با توجه به اینکه رفت و آمد مسئولان و مردم به بیرجند سخت شده است، از وزیر راه و شهرسازی می‌خواهم که تعداد پروازهای این شهر را افزایش دهد.

همچنین حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در تذکری به وزیر راه و شهرسازی خواستار دوبانده شدن محور بیرجند به قائن شد.

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت در تذکری خطاب به رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی گفت: بیرجند مرکز استان خراسان جنوبی و فاقد راه‌آهن است که به منظور توسعه شرق کشور باید به راه‌آهن سراسری متصل شود.

حجت الاسلام در تأکید این موضوع می گوید: بی‌توجهی به خواسته مردم در حقیقت بی‌توجهی به شعار اعتدال است. توسعه ایران باید متعادل باشد، نمی‌شود یک استان هم راه‌آهن و هم صنعت و هم پروژه انتقال آب خوبی داشته باشد، اما استان دیگر هیچکدام از این امکانات را نداشته باشد، از این‌رو از رئیس جمهور می‌خواهیم جلوی این ظلم را بگیرد تا مردم این استان همیشه دعاگویشان باشند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا