فیلم/ بخش اول گزیده ای از خطبه های نماز جمعه بیرجند/ حجت الاسلام عبادی: امروز حزب الله به کابوس اسرائیل تبدیل شده است

حجت الاسلام عبادی، امام جمعه موقت بیرجند(۲۶دی) در خطبه‌های نماز جمعه بیرجند با اشاره به اینکه متاسفانه برخی از سران کشورهای اسلامی بر علیه جهان اسلام دست در دست اسراييل و آمریکا داده‌اند، گفت: عربستان همپای آمریکا قیمت نفت را پایین می‌آورد تا کشور مسلمانی مانند ایران اسلامی نتواند از انرژی پاک هسته‌ای استفاده کند.

وی با اشاره به اینکه ملت بزرگ ایران اسلامی با رهبری پیامبرگونه مقام معظم رهبری چنان کمر اسرائیل را شکسته است که امروز دیگر این رژیم غاصب توان مقابله با غزه و حماس را ندارد، تاکید کرد: حتی اگر سران خودفروخته برخی از کشورهای اسلامی هم به دشمن کمک کنند، امروز ایران اسلامی به تنهایی کمر اسراييل و آمریکا را می‌شکند.

امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه امروز حزب الله به کابوس اسرائیل تبدیل شده است، گفت: اگر سران کشورهای خودفروخته برخی از کشورهای عربی بگذارند خود غزه و حماس کار اسرائیل را یکسره می‌کند.

وی با اشاره به اینکه یهودی‌هایی که روزي به سرزمین اشغالی آمده بودند امروز در حال خروج از این سرزمین هستند، گفت: امروز می‌بینیم که هر روز بر تعداد افرادی که اسرائیل را ترک می‌کنند بیشتر می‌شود چراکه این‌ها فقط براي خوردن و خوابیدن به این مکان آمده بودند و حالا که احساس خطر کردند این سرزمین را ترک می‌کنند.

موج اسلام گرایی در غرب به راه افتاده است

امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه در حال حاضر موج اسلام گرایی در جهان شکل گرفته و روز به روز بر تعداد افرادی که به سمت اسلام گرایش پیدا می‌کنند بیشتر می‌شود، افزود: در بریتانیا طی یکسال بیش از ۲۰ هزار مسیحی به اسلام روی آوردند و این موضوع غرب را تکان داد و به این فکر افتادند که با تاسیس داعش چهره خشنی از اسلام نشان دهند.

حجت الاسلام عبادی به وقایع اخیر کشتار در فرانسه اشاره کرد و گفت: این اقدام فجیع هم کار خود اسرائیل و استکبار جهانی بود؛ این‌ها می‌خواهند از این طریق چهره خشنی از اسلام به غرب نشان دهند و موج اسلام هراسی را به وجود اورند.

وی همچنین به تظاهرات ضد تروریستی در فرانسه و حضور سران برخی از کشورهای مستکبر و تروریست دنیا و همچنین سران رژیم خبیث صهیونیستی در این تظاهرات اشاره کرد و گفت: چطور می‌شود که در فرانسه چند نفر کشته می‌شوند تظاهرات برگزار می‌کنند اما اسرائیل و امریکا در فلسطین، افغانستان، سوریه، عراق و سایر کشورهای اسلامی هزاران انسان بی‌گناه را کشد هیچ اعتراضی هم نمی‌کنند.

امام جمعه موقت بیرجند افزود: تظاهراتی که در فرانسه صورت گرفت باعث خنده و مضحکه خود غربی‌ها و جهان شد.

حجت الاسلام عبادی با اشاره به اینکه این رفتار امروز غرب را رسوا کرده است، گفت: امروز دیگر آبرویی برای غرب و فرهنگ غربی نماینده و این بزرگ‌ترین خطری است که غرب را تهدید می‌کند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.