امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

فیلم/ گزیده ای از مصاحبه حجت الاسلام عبادی با خبرگزاری صدا و سیما: وصیت می کنم و وارد جاده مرگ می شوم + فیلم

فیلم/ گزیده ای از مصاحبه حجت الاسلام عبادی با خبرگزاری صدا و سیما: وصیت می کنم و وارد جاده مرگ می شوم + فیلم

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی امروز در بازدید از روند اجرای طرح دو بانده شدن محور بیرجند – قاین در کنار قدردانی از زحمات مسئولان استانی، با لحنی شوخ طبعانه و مطایبه آمیز گفت: اینجا جاده مرگ است، حقیقتا اسم بدی هم نیست، وقتی که می خواستم به اینجا بیایم به پدر و مادرم وصیت کردم .

 

به گزارش روابط عمومي دفتر نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلامي به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی امروز در بازدید از روند اجرای طرح دو بانده شدن محور بیرجند – قاین در کنار قدردانی از زحمات مسئولان استانی، با لحنی شوخ طبعانه و مطایبه آمیز گفت: اینجا جاده مرگ است، حقیقتا اسم بدی هم نیست، وقتی که می خواستم به اینجا بیایم به پدر و مادرم وصیت کردم .
وی افزود: باز هم وصیت می کنم و از همه حلالیت می طلبم و همه را هم می بخشم ولی  وزیر راه  و آقای نوبخت (معاون رئیس جمهور) را حلال نمی کنم، مگر اینکه این محور را دوبانده کند.
حجت الاسلام عبادی با اشاره به تصادفات جاده بیرجند – قاین گفت: برای پیگیری مشکلات این جاده، با وزیر راه و شهرسازی دیدار خواهم کرد.
در این بازدید که فرماندار بیرجند هم حضور داشت مدیر کل راه و شهرسازی از اتمام طرح دوبانده شدن محور بیرجند – قاین تا سال ۹۷ خبر داد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا