امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

قول «نوبخت» برای سفر به خراسان‌جنوبی/ کمبود اعتبارات جاده بیرجند-قاین و راه‌آهن مطرح شد

قول «نوبخت» برای سفر به خراسان‌جنوبی/ کمبود اعتبارات جاده بیرجند-قاین و راه‌آهن مطرح شد

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: آقای نوبخت قول دادند قبل از بستن بودجه سال ۹۸ سفری به خراسان‌جنوبی داشته باشند تا از نزدیک مسائل این استان را دیده و در بودجه سال آینده به مشکلات استان توجه شود.

به گزارش دفتر روابط عمومی نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدباقر عبادی در گفت‌وگو با فارس به دیدار خود با رئیس سازمان برنامه و بودجه اشاره کرد و اظهار داشت: امروز در حاشیه جلسه غیرعلنی مجلس به همراه دکتر افضلی با آقای نوبخت دیدار کردیم.

طرح مشکلات جاده بیرجند-قاین و راه‌آهن 

وی با اشاره به اینکه گلایه‌ها و مباحث مربوط به کمبود اعتبارات پروژه‌های استان از جمله جاده بیرجند-قاین و راه‌آهن در این دیدار مطرح شد، گفت: درخواست پیگیری این مسائل و توجه به آن در بودجه را داشتیم.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی از دیگر مسائلی که عنوان شد موضوع اختصاص سبد کالا برای اقشار مختلف جامعه است.

نیازمندانی که تحت پوشش هیچ نهادی نیستند

عبادی با بیان اینکه اسامی کارمندان و افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی برای دریافت سبد کالا مشخص است، گفت: افراد زیادی در استان هستند که تحت پوشش هیچ نهادی نبوده و جزو ضعیف‌ترین اقشار هستند اما از سبد کالا بهره‌مند نمی‌شوند.

وی با بیان اینکه ضعف آماری در این زمینه وجود دارد و دستگاه‌ها بایستی با شتاب نسبت به تهیه آمار صحیح اقدام کنند، تصریح کرد: این مسئله به اطلاع رئیس سازمان برنامه و بودجه رسید تا در این زمینه تأمل و اقدام صورت گیرد.

قول «نوبخت» برای سفر به خراسان‌جنوبی

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: آقای نوبخت قول دادند قبل از بستن بودجه سال ۹۸ سفری به خراسان‌جنوبی داشته باشند تا از نزدیک مسائل این استان را ببینند و در بودجه سال آینده به مشکلات استان توجه شود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا