امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی به طور جدی برخورد کند

قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی به طور جدی برخورد کند

نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتظار ما از وزیر راه درباره پروازها و دوبانده شدن جاده‌ها بیشتر از این بود و از وزیر رضایت نداریم گفت: همچنین امیدواریم قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی به طور جدی برخورد کند.

به گزارش دفتر روابط عمومی نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در جمع اهالی منطقه شهید بهشتی و در مسجد چهارده معصوم(ع) بیرجند با بیان اینکه مقام معظم رهبری فرمودند آینده را روشن می‌بینیم وقطعا همین طور است اظهار داشت: این سخنان مقام معظم رهبری شعار نیست بلکه حساب شده است.

وی افزود: بیکاری از مشکلات مهم کشور است و هر فردی که هر طرحی دارد می‌تواند ارائه دهد و از تسهیلات استفاده کند تحصیل کرده‌های بیکار بسیار زیاد است و سیستم اداری نیز برای این تعداد نمی‌تواند اشتغال ایجاد کند.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: وام‌های کنونی به صرفه و خوب است گاهی یک جوان می‌تواند برای ده‌ها نفر شغل  ایجاد کند و نوع نگاه به کار باید تغییر پیدا کند.

عبادی با بیان اینکه در جاده بیرجند قاین همواره شاهد تصادفات بوده‌ایم که اکنون برای دوبانده شدن آن اقدامات خوبی صورت گرفته است افزود: رای جاده ‌ها و پروازها بارها وزیر را استیضاح کردیم.

وی با بیان اینکه امید است مشکلات جاده‌های استان هر چه سریع‌تر برطرف شود اظهار داشت: انتظار ما از دولت و وزیر راه بسیار بالاتر است و بنده از ایشان رضایت ندارم.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تصویب بودجه سال گذشته در مجلس اتفاق بزرگی بود که در تاریخ استان سابقه نداشت افزود: بودجه ۴۰۰ میلیارد بود که در مجلس حدود ۳۵۰ میلیارد تومان  به آن افزوده شد و بالاترین رشد را از آن خود کرد و امسال هم توسط نمایندگان ۷۵ میلیارد افزوده شده است.

عبادی اظهار داشت: راه آهن بیرجند از گناباد به سمت بیرجند توسط بخش خصوصی کلنگ‌زنی شده است و چینی‌ها برای فاینانس پا پیش گذاشتند اما اقدامی نکردند و امیدواریم که با سرمایه گذار داخلی پیشرفت خوبی رقم خورد.

سیاست‌های دولت در بحث ارز اشتباه بود

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: بنده به عنوان نماینده مردم از روند مبارزه با مفسدان اقتصادی رضایت ندارم بیش از آنچه با مفسدان اقتصادی مبارزه شود از آن صحبت می‌شود و در باره ارز سیاست‌های دولت اشتباه بود و نامه رسمی هم برای تغییر ایشان به رئیس جمهور داریم و امیدواریم که وزیر کنونی بتواند مشکلات را برطرف کند.

عبادی با بیان اینکه  درباره وزیر اقتصاد نیز صحبت‌ها زیاد است که امیدواریم همت جدی در رفع مشکلات صورت گیرد افزود: امیدواریم شاهد اعدام و حبس ابد برخی از مفسدان فی‌الارض باشیم که البته تحرکاتی در قوه قضائیه ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه دو بیمارستان در مرکز استان در چند سال گذشته احداث شد اظهار داشت: بیمارستان رازی یکی از پیشرفته‌ترین بیمارستان‌های کشور است و برای تجهیز آن نیز بهترین دستگاه‌ها از جمله انژیوگرافی را وارد استان کردیم.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی افزود: بیمارستان میلاد نیز از دیگر بیمارستان‌های بیرجند است که برای افرادی که از بیمه تامین اجتماعی بهره می‌برند کاملا رایگان است.

وی با اشاره به مصاحبه یکی از نمایندگان درباره گم شدن ۹ میلیارد تومان اظهار داشت: این حرف صحت ندارد اما در کشور مفاسد اقتصادی وجود دارد و انتظار همه مردم و ما نیز همین است که برخورد جدی شود مفاسد اقتصادی باید با آن مبارزه شود و از دیدگاه ما با این اژدهای هفت سر خوب مبارزه نشده است.

عبادی افزود: اگر شفاف سازی دارایی‌های نمایندگان صورت گیرد بسیار خوب است اما چنین نیست و تذکر داده‌ایم که نمایندگان و تمام وزرا شفاف سازی کنند و امیدواریم قوه قضایه با مفسدان اقتصادی برخورد جدی داشته باشد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا