امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بر اثر خشکسالی آب بسیاری از روستاهی استان خشک شده است، گفت: باید مسئولان کارشناسی کرده و با استفاده از نخبگان در زمینه احیاء اقتصاد روستا تلاش کنند

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بر اثر خشکسالی آب بسیاری از روستاهی استان خشک شده است، گفت: باید مسئولان کارشناسی کرده و با استفاده از نخبگان در زمینه احیاء اقتصاد روستا تلاش کنند

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی ظهر ظهر شنبه در مراسم تودیع و معارفه فرماندار درمیان با اشاره به بسته بودن بیمارستان این شهرستان، عنوان داشت: بیش از ۴۰ بیمارستان شبیه بیمارستان این شهرستان در کشور وجود دارد که افتتاح واقعی نشده است.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از مهر، حجت‌الاسلام عبادی ظهر ظهر شنبه در مراسم تودیع و معارفه فرماندار درمیان اظهار داشت:

باید قدردان آنچه خداوند به ما عطا کرده باشیم و آن را قدر بدانیم چون فرصت اندگ بوده و سریع می گذرد.

وی تصریح کرد: توجه به فنا و دوام نداشتن این دنیا موجب می شود انسان به آن دل نبندد.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی افزود: شهرستان درمیان از موفق ترین شهرستان های استان بوده و می توان نمره خوبی به فرماندارسابق این شهرستان داد و وی لایق تقدیر و تشکر است.

عبادی گفت: درمیان یکی از محروم ترین شهرستان های استان است که در در اعتبارات باید خوب دیده شود.

 تکمیل کارخانه سیمان باقران نیازمند نظر مساعد مسئولان

وی به پیشرفت ۸۰ درصد کارخانه سیمان این شهرستان اشاره کرد و گفت: این کارخانه محور توسعه ای مهمی برای استان ما محسوب می شود که تکمیل آن نظر مساعد مسئولان استان را می طلبد.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی با اشاره به بسته بودن بیمارستان این شهرستان، عنوان داشت: بیش از ۴۰ بیمارستان شبیه بیمارستان این شهرستان در کشور وجود دارد که افتتاح واقعی نشده است.

عبادی متذکر شد: گازکشی به اسدیه و قهستان حداقل انتظار مردم این خطه است که در این زمینه تاحدودی کارهای خوبی صورت گرفته اما باید با جدیت دنبال شوند.

وی بیان کرد: در رابطه با روستاهایی که آب کشاورزی آن خشک شده باید مسئولان کارشناسی کرده و با استفاده از نخبگان در زمینه احیاء اقتصاد روستا تلاش کنند.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی ادامه داد: باید از انجام کارهای غیرکارشناسانه و برداشت بی رویه از منابع روستاها بکاهیم وگرنه دچار مشکلات فراوانی خواهیم شد.

عبادی با اشاره به اینکه دهگردشی در روستاهای این شهرستان یکی از موفق ترین دهگردشی ها بوده است، گفت: امید است با انجام دو دهگردشگری دیگر در این شهرستان دیگر روستای مشکل داری وجود نداشته و مشکلات آنها رفع شود.

وی عنوان داشت: مسئولیت پذیرفتن در عرصه فرمانداری شهرستان خدمت بزرگی برای آبادانی آخرت است.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه وحدت و همدلی مابین مسئولان سبب رفع بسیاری از مشکلات می شود، گفت: اقتصاد و تورم در حال حاضر برای مردم خیلی سنگین است و باید در این مسیر اهتمام ویژه ورزید.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا