امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

ما همانند عربستان نیستیم/ مشکلات روستا بیاد برطرف گردد

ما همانند عربستان نیستیم/ مشکلات روستا بیاد برطرف گردد

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: ما کشور عربستان نیستیم که برای مردمش احترام و حرمتی قائل نباشد بلکه مردم را ولی نعمت خود دانسته و وظیفه داریم به آن ها خدمت کنیم.

به گزارش دفتر نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در دهگردشی از روستاهای علی آباد زارعین، بصیران، خالق آباد،کمر سبز، بیشه و قلعه زری شهرستان خوسف اظهار کرد: دشمنان اسلام امروز جنگ اقتصادی را آغاز کرده اند لذا هر فردی که بتواند به اقتصاد کشور کمک کند در واقع جهاد کرده است.
امروز مردم با مشکلات زیادی روبرو هستند اما با اتحاد و همدلی می توان از این پیچ تاریخی عبور کرد.
وی افزود: مشکلات مردمان روستاها باید برطرف شود لذا می طلبد تا مسئولین در این جهت تمام تلاش خود را انجام دهند.
نماینده مردم بیرجند درمیان و خویف در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: روستا می تواند نقش تاثیر گذاری را در بهبود مشکلات اقتصادی ایفا کند در نتیجه توجه به مشکلات و برطرف کردن آن ها گام بسیاری بلندی را در جهت خنثی کردن نقشه های دشمن خواهد داشت.
حجت الاسلام عبادی با اشاره به اینکه بزرگترین پشتوانه نظام بعد از خدا مردم هستند، تصریح کرد: ما کشور عربستان نیستیم که برای مردمش احترام و حرمتی قائل نباشد بلکه مردم را ولی نعمت خود دانسته و وظیفه داریم به آن ها خدمت کنیم.
وی ادامه داد: عربستان مردمانش را تحقیر کرده، و به گونه ای شده است که رئیس جمهور آمریکا با وقاحت تمام می گوید که اگر از شما حمایت نکنیم دوهفته بیشتر نمیتوانید دوام آورید.
نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: آمریکا برای ایران اسلامی مشکلات فراوانی ایجاد کرده اما مطمئن باشید که نخواهند توانست این ملت را به زانو درآورند.
حجت الاسلام عبادی عنوان داشت: قبل از انقلاب وضعیت کشور ما نیز همانند عربستان بود و شاه ما برای دیدار یک نخست وزیر باید ساعت ها منتظر می ماند اما اکنون به لطف انقلاب این کشور آنچنان عزت و اقتداری کسب کرده که آمریکا از آن هراس دارد.
وی گفت: ترامپ برای اینکه ایران را به زانو درآورد تمام توان خود را گذاشته است اما باید دانست که آینده از آن ملت بزرگ ایران است و همانگونه که رهبر انقلاب فرمودند شتر در خواب بیند پنبه دانه.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا