امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

متن نامه مهم مجمع نمايندگان مردم شريف خراسان جنوبي در مجلس به وزير نيرو

متن نامه مهم مجمع نمايندگان مردم شريف خراسان جنوبي در مجلس به وزير نيرو

بسم الله الرحمن الرحيم

برادر ارجمند جناب آقای دکتر اردکانیان
وزیر محترم نیرو

سلام علیکم

احتراماً، همانگونه که استحضار دارید بروز پدیده خشکسالی و استمرار ۱۸ ساله آن در استان خراسان جنوبی باعث بروز مشکلات عدیده از جمله کاهش شدید منابع آبی این استان در بخش های مختلف کشاورزی،صنعتی،شرب و … گردیده و اکنون این استان به لحاظ وضعیت منابع آبی در وضعیت بحرانی و بسیار بغرنج قرار دارد و بیم آن می رود در صورت استمرار این وضعیت در سالهای آتی با مشکلات عدیده امنیتی و اجتماعی ناشی از خالی شدن مرزها از جمعیت با توجه به تشدید پدیده مهاجرت مواجه گردیم.

در این راستا اتخاذ تدابیر اساسی و عاجل از جمله موضوعات پروژه بارورنمودن ابرها و پروژه انتقال آب به این استان بیش از گذشته احساس می گردد.

لذا با عنایت به توضیحات مطروحه و به منظور برون رفت از وضعیت موجود، خواهشمند است دستور فرمائید نسبت به تامین منابع و اعتبارات مورد نیاز به منظور علمیاتی نمودن پروژه مذکور و کارهای مطالعاتی در این زمینه مساعدت و اقدامات اساسی را مبذول و از نتیجه اینجانبان را نیز مطلع فرمایید.

سید محمد باقر عبادی
نماینده مردم شريف بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس

محمدرضا امیرحسنخانی نماینده مردم شريف فردوس، سرايان، طبس و بشرویه در مجلس

فرهاد فلاحتی نماینده مردم شريف قائنات و زیرکوه در مجلس

نظر افضلي نماینده مردم شريف نهبندان و سربیشه در مجلس
٢١ آذرماه ١٣٩٦

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا