امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

متن گفتگوی تلویزیونی حجت الاسلام عبادی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در شبکه استانی خاوران با مردم

متن گفتگوی تلویزیونی حجت الاسلام عبادی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در شبکه استانی خاوران با مردم

قسمت اول/ جلوی افزایش قابل توجه مالیات در خراسان جنوبی گرفته شد

حجت الاسلام عبادي نماينده مردم شريف بيرجند، درميان و خوسف در مجلس طي گفتگوي تلويزيوني در شبكه خاوران به تشريح فعاليت هاي صورت گرفته در مجلس دهم پرداخت و بيان كرد:

يكي از اقدامات مهمي در سال گذشته صورت گرفت اين بود كه دولت در سال ٩٦ مالیات در استان خراسان جنوبي را افزایش داده بود كه اين موضوع با پیگیری های به موقع نمايندگان مردم شريف استان در مجلس شوراي اسلامي جلوی این افزایش مالیات برای خراسان جنوبی را گرفته شد.

در مجلس شورای اسلامی افزایش ۳ برابری مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی در سال جاری و افزایش تسهیلات پرداختی به این مددجویان مورد تصويت قرار گرفت كه اقدام مهمي بوده است. همچنين امسال در بحث اشتغال به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی ۵۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت می شود.

تصویب لایحه اختصاص یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار از محل منابع صندوق توسعه ملی به صورت تسهیلات برای ایجاد اشتغال در روستاها با اولویت مناطق محروم از جمله كارهايي بوده است كه طي يكسال گذشته با پيگيري هاي نمايندگان مجلس انجام گرفت كه امیدواریم دولت آیین نامه خوبی نیز برای این مهم تدوین کند که پرداخت این تسهیلات حتماً منجر به اشتغال شود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا