امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

مجلس موظف به حمایت ازسازمان بیمه سلامت است/ کاهش هزینه های حوزه سلامت منوط به الکترونیکی کردن نسخ

مجلس موظف به حمایت ازسازمان بیمه سلامت است/ کاهش هزینه های حوزه سلامت منوط به الکترونیکی کردن نسخ

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: یکی از اقدامات ارزشمند درحوزه بهداشت ودرمان که به طورحتم در کاهش هزینه های درمان و جلوگیری از ارجاعات القایی تاثیرگذار است، الکترونیکی کردن نسخه های درمانی است

به گزارش دفتر روابط عمومی نماینده محترم مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در گفتگو با آی هینا با اشاره به اینکه  یکی از اقدامات قابل قبول و بزرگی که توسط دولت یازدهم انجام شد، اجرای طرح تحول نظام سلامت است، گفت: خوشبختانه دولت درحوزه سلامت فعالیت های بسیاری را با هدف کاهش هزینه های درمانی مردم و افزایش ارایه خدمات انجام داده است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی افزود: به عنوان مثال درکنار اجرای طرح تحول سلامت یکی دیگر از اقدامات ارزشمند درحوزه بهداشت ودرمان که به طورحتم در کاهش هزینه های درمان و جلوگیری از ارجاعات القایی تاثیرگذار است، الکترونیکی کردن نسخه های درمانی است.

وی تصریح کرد: مسئله مهم بعدی این است که مسئولان حوزه بهداشت ودرمان، باید مردم را  به استفاده از مواد غذایی سالم تشویق کنند، به طورحتم استفاده از مواد غذایی لازم و بهداشتی درکاهش بیماری ها و هزینه های درمانی موثر خواهد بود؛ درحال حاضر هزینه های حوزه سلامت افزایش پیدا کرده که توجه به سلامت مواد غذایی، بخش بسیاری از هزینه ها را کاهش می دهد.

این نماینده مردم درمجلس دهم شورای اسلامی، با تاکید براینکه اجرای موفق طرح تحول سلامت منجر به ارتقاء جایگاه حوزه بهداشت ودرمان کشور درمیان کشورهای منطقه می شود، اظهار داشت: طرح تحول نظام سلامت مانند نیمه یک سیب است که با الکترونیکی کردن نسخ و توجه به بهداشت مواد غذایی کامل می شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: مجلس در حمایت از بودجه سازمان بیمه سلامت تا گام آخر به وظایف خود عمل می کند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا