امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

مجمع نمایندگان مردم شریف خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی طی پیامی درگذشت عالم ربانی حضرت آیت الله سید احمد عبادی را تسلیت گفت

مجمع نمایندگان مردم شریف خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی طی پیامی درگذشت عالم ربانی حضرت آیت الله سید احمد عبادی را تسلیت گفت

در بیانیه مجمع نمایندگان مردم شریف خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی آمده است: ضایعه درگذشت عالم وارسته و زاهد، اسوه صبر و تقوی حضرت آیت الله سیداحمد عبادی (ابوالشهید) را به مردم عزیز خراسان جنوبی و بیت آن عالم شریف تسلیت عرض می نماییم.

متن پیام به شرح زیر می باشد:

انالله و انا الیه راجعون

اذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِي الْإِسْلَامِ ثُلْمَةٌ لَا يَسُدُّهَا شَيْ

ضایعه درگذشت عالم وارسته و زاهد، اسوه صبر و تقوی حضرت آیت الله سیداحمد عبادی (ابوالشهید) را به مردم عزیز خراسان جنوبی و بیت آن عالم شریف به ویژه برادر بزرگوار آن مرحوم حضرت آیت الله سیدعلیرضا عبادی نماینده دوره پنجم و هفتم در مجلس شورای اسلامی و نیز همکار عزیزمان جناب حجت الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی نماینده مردم فهیم بیرجند، درمیان و خوسف تسلیت عرض می نماییم برای جمیع بازماندگان آن عزیز از خداوند سبحان صبر و شکیبایی آرزومندیم.

مجمع نمایندگان مردم شریف استان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا