امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

مخالفت حجت‌الاسلام عبادی و جمعي ديگر از نمایندگان مجلس با لایحه استعماری FATF

مخالفت حجت‌الاسلام عبادی و جمعي ديگر از نمایندگان مجلس با لایحه استعماری FATF
در یک همراهی آشکار میان روحانی و لاریجانی و دیگر تحمیل کنندگان خسارت محض، مسیر تحمیلی جدیدی در حال شکل گیری است که خروجی نهایی آن، خودتحریمی در داخل کشور علیه نهادهای انقلابی و تسلیم برگ برنده های متمایز انقلاب اسلامی خواهد بود.این اقدام در راستای ایجاد شفافیت و سیاست “مردم نامحرم نیستند” و “دانستن حق مردم است” صورت می گیرد.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی؛ به نقل از خیبرآنلاین، لوایح ۴گانه خطرناک و ضدامنیتی مرتبط با FATF که در راستای ادامه تحمیل خسارت محض برجام و وعده های نامشخص داده شده به غرب و آمریکا از سوی تیم مذاکره کننده ای که جواسیس متعدد حاضر در آن محاکمه شده یا متواری اند، به مجلس رسیده است اما این بار برخلاف تصویب ۲۰ دقیقه ای برجام، با خروش انقلابی تعدادی از نمایندگان مجلس در روز سه شنبه ۱ خردادماه ۱۳۹۷ منجر به عقب نشینی سیاست مآبانه ی ۲ هفته ای علی لاریجانی شد.
به گزارش رجانیوز به نقل از خیبرآنلاین، برجام منجر به بازشدن مسیر نفوذ و سلطه ی دشمنان و مزدوران آنها شده است و حالا پس از پاره شدن آن توسط ترامپ، در وضعیت شگفت انگیز و نگران کننده و در یک همراهی آشکار میان روحانی و لاریجانی و دیگر تحمیل کنندگان خسارت محض، مسیر تحمیلی جدیدی در حال شکل گیری است که خروجی نهایی آن، خودتحریمی در داخل کشور علیه نهادهای انقلابی و تسلیم برگ برنده های متمایز انقلاب اسلامی خواهد بود.
به دلیل اهمیت این موضوع و در فاصله ی باقیمانده تا پایان تعویق ۲ هفته ای مبنی بر تصمیم وکلای ملت برای تعیین تکلیف یکی از لوایح پیشنهادی دولت مرتبط با FATF که با عنوان ظاهرفریب “کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم” به مجلس ارایه شده، اسامی  نمایندگان موافق و مخالف برای نخستین بار منتشر می شود تا مردم حوزه های انتخابیه ی سراسر کشور ضمن آشنایی با مواضع وکلایشان، با حمایت از مخالفان این لایحه ی استعماری، نمایندگان موافق را جهت انصراف از این مسیر خطرناک مورد تبیین و اقناع قرار دهند.
لازم به توضیح است چنانچه نام نماینده ای در لیست موافقت قرار گرفته باشد اما صراحتا و از طرق مختلف انصراف خود از موافقت را اعلام نماید، به سرعت جابجایی در لیست ها به وجود آمده و مجددا منتشر خواهد شد.
این اقدام در راستای ایجاد شفافیت و سیاست “مردم نامحرم نیستند” و “دانستن حق مردم است” صورت می گیرد.
* اسامی مخالفان لایحه استعماری
* اسامی موافقان یا نمایندگان ممتنع لایحه استعماری

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا