امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

مدرسه ۱۲ كلاسه مهر شهر بيرجند مورد بهره برداري قرار گرفت

مدرسه ۱۲ كلاسه مهر شهر بيرجند مورد بهره برداري قرار گرفت

صبح امروز و همزمان با ششمين روز از دهه مبارك فجر مدرسه ۱۲ كلاسه شهيدين قاسمي مهر شهر بيرجند با حضور نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی استاندار خراسان جنوبي، معاون وزير راه و شهرسازي و تني چند از مديران استاني و شهرستاني با اعتباري بالغ بر يك ميليارد ۴۸۵ ميليون تومان مورد بهره برداري قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي، اين مدرسه كه ساخت آن ۱۴ ماه به طول انجاميد، داراي ۱۲ كلاس درس و ۱۳۸۲ مترمربع زيربنا شامل ساختمان آموزشي، سرويس بهداشتي، سرايداري، محوطه سازي، ديواركشي و ۵۳۹۲ مترمربع مساحت كل است كه با بهره برداري از آن ۲۶۰ خانوار از مزاياي آن برخوردار خواهند شد.
 
 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا