امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

مدیرکل درمان تامین اجتماعی استان با حجت الاسلام عبادی دیدار و گفتگو کرد

مدیرکل درمان تامین اجتماعی استان با حجت الاسلام عبادی دیدار و گفتگو کرد

به گزارش  روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل خبرگزاری شبستان ، دکتر فرزاد فیروزی امروز (۲۹ شهریور) در دیدار با نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نصف مردم استان با سازمان تامین اجتماعی به نوعی ارتباط دارند، اظهار داشت: بیشتر مراجعین به بیمارستان های تامین اجتماعی دهک های پایین جامعه هستند که برخی ها پول داروی بیمار خود را هم ندارند.

وی با بیان اینکه در سالهای اخیر اقداماتی به لحاظ توسعه زیر ساخت‌های درمان ملکی بیمارستان های تامین اجتماعی در استان انجام شده و این افزایش یافته است، گفت: در حال حاضر فضای بیمارستانی تامین اجتماعی در بیرجند از ۳۲ تختخواب به ۶۵ تختخواب رسیده است.

مدیر درمان تأمین اجتماعی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه بیمارستان تامین اجتماعی در بیرجند از نظر امکانات و فضای فیزیکی حرف اول را می زند اما از نظر کادر پزشکی مشکل داریم، افزود: اکنون تمامی تجهیزات برای پزشک متخصص را داریم اما پزشک نداریم.

فیروزی در سه سال گذشته سالی حدود ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه می کنیم، این در حالی است که سالانه تنها ۵۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات جاری بیمه سهم ما است، گفت: اکنون به شدت نیازمند نیروی متخصص در بیمارستان های تامین اجتماعی هستیم.

وی با بیان اینکه بخش رادیولوژی بیمارستان های تامین اجتماعی به دليل نبود نيرو تعطیل است، گفت: در بخش سونوگرافی علي رغم وجود بهترین امکانات اما بدلیل عدم وجود نیروی متخصص، این بخش نیمه فعال است.

 مدیر درمان تأمین اجتماعی خراسان جنوبی گفت: در بخش های قلب، اطفال، حراجی و داخلی نیازمند پزشک متخصص هستیم.

در پایان این دیدار حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی طی تماسی با مسئولان مربوطه در تهران، پیگیر حل مشکلات بیمارستان‌های تامین اجتماعی استان شد و مقرر شد که طی جلسه ای با حضور مدیر درمان تأمین اجتماعی خراسان جنوبی و حجت الاسلام عبادی در وزارت بهداشت موضوع از نزدیک پیگیری و رفع شود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا