امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی به همراه جمعی از مدیران این اداره، با نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی به همراه جمعی از مدیران این اداره، با نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: برای پیشرفت در امور ورزشی باید از سرمایه گذاران استفاده شود و نباید منتظر تخصیص کامل اعتبارات دولتی باشیم.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی؛حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در دیدار با مدیرکل اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی ضمن عرض تبریک به آقای حسن‌رضا عمیدیان، مدیرکل جدید این اداره برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.

این گزارش حاکیست؛حسن‌رضا عمیدیان، مدیرکل ورزش وجوانان خراسان جنوبی در این دیدار اظهار داشت: برای شناسایی سرمایه‌گذاران واحد امور بین الملل راه اندازی شده است. وی در ادامه افزود: در این واحد بانک اطلاعاتی حدود ۵۰۰ نفر از هم استانی‌های داخلی و خارجی که توانایی کمک به مقوله ورزش را دارند، جمع‌آوری شده تا فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه ورزش برای آنها ارسال شود.

عمیدیان با بیان اینکه در حال حاضر در سطح استان ۹۱ پروژه ورزشی در حال اجرا وجود دارد، خاطر نشان ساخت: از این تعداد پروژه ها ۲۷ سالن ورزشی، ۲۰ فضای باز ورزشی، شش استخر و مابقی تعمیرات بناهای ورزشی است که برای اتمام این پروژه ها اعتباری بالغ بر ۵۴ میلیارد تومان نیازاست.  مدیرکل اداره ورزش وجوانان خراسان جنوبی در ادامه متذکر شد: اعتبارات پروژه‌ها بر اساس شاخصه‌های مختلف تخصیص می‌یابد و پروژه‌هایی که از اهمیت بالاتری برخوردار هستند در اولویت قرار دارند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به وجود ۴۳ هیئت ورزشی در استان اشاره کرد و بیان داشت: متاسفانه هزینه های ورزشی بالا رفته است که در تلاش هستیم برای حمایت از قهرمانان استان سرمایه‌گذاران را جذب کنیم.

عمیدیان با اشاره به روند تکمیل استادیوم ۱۵ هزار نفری بیرجند، اظهار کرد: برای تکمیلی این پروژه در سال جاری ۴۰۰ میلیون تومان تصویب شده‌ است که تاکنون ۱۳۰ میلیون تومان آن اختصاص یافته‌ است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا