امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

مراسم جشن ولادت امام محمد باقر (ع) و فرا رسیدن اول ماه رجب در آستانه ی مقدس امامزادگان باقریه (ع) بیرجند برگزار شد

مراسم جشن ولادت امام محمد باقر (ع) و فرا رسیدن اول ماه رجب در آستانه ی مقدس امامزادگان باقریه (ع) بیرجند برگزار شد

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در این مراسم با اشاره به شعار امسال گفت : اگر در این شعار مقام معظم رهبری اقتصاد را مقدم بر فرهنگ دانسته اند به دلیل آن است که مسئولان برای بحث اقتصاد کشور هر چه زودتر باید چاره اندیشی کنند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی با بیان اینکه بسیاری از مشکلات اقتصادی کشور ریشه فرهنگی دارد ، افزود: اشتغال که مهم ترین مشکل امروز جامعه است فرهنگ آن به درستی ترویج نشده است و جوانان امروز اشتغال را فقط پشت میزنشینی می دانند در صورتی که کارهای دیگری هم هست که هم اشتغال است و هم درآمد بالایی دارد.

وی امنیت امروز استان را مروز فرهنگ موجود در منطقه دانست و گفت:  از مهم ترین اولویت های بخش فرهنگی سبک زندگی اسلامی است که در این راستا باید تمام دستگاه های فرهنگی تلاش کنند.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی اقتصاد مقاومتي را نیز بسيار ضروري دانست و افزود: مردم و مسئولان بايد در راستاي اقتصاد مقاومتي هم تلاش زيادي داشته باشند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا