امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس: تحریم‌ها هیچ اثری بر اراده پولادین مردم ندارد/ مصوبات ديدار با وزير ارتباطات عملياتي شود

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس: تحریم‌ها هیچ اثری بر اراده پولادین مردم ندارد/ مصوبات ديدار با وزير ارتباطات عملياتي شود

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی ظهر امروز (۱۸بهمن) در جمع کارکنان مخابرات استان خراسان جنوبی با اشاره به جلسه خود با وزیر ارتباطات، گفت: در این دیدار مسائل و مشکلات حوزه ارتباطات و مخابراتی برای وزیر تشریح شد، اظهار داشت:  مسئولان شرکت مخابرات استان تلاش کنند تا مصوباتی که در جلسه نمایندگان وزیر ارتباطات در استان مصوب شد را تا پایان سال مالی ۹۳  اجرایی کنند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی و به نقل از خبرگزاری شبستان، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی ظهر امروز (۱۸بهمن) در آیین گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در جمع کارکنان شرکت مخابرات استان خراسان جنوبی با تبریک دهه مبارک فجر اظهارداشت: همواره باید یاد شهدا را گرامی بداریم و ادامه دهنده راه امام و شهدا باشیم.

وی با بیان اینکه ۲۲ بهمن ماه یوم الله است، روزی که انسان را به یاد خدا می‌اندازد، گفت: در ٢٢ بهمن؛ دستان پرتوان مردم به واسطه توکل به خدا باري ديگر به سوي دشمن گره مي شود.

 نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با اشاره به اینکه قبل از انقلاب امپراطوری شرق و غرب با شاه همراه و بر ضد انقلاب بودند، گفت: به فضل الهی با وحدت مردم و با رهبری پیامبرگونه امام خمینی (ره) انقلاب به پیروزی رسید.

 حجت الاسلام عبادی به بخشی از دستاوردهای انقلاب بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: دستاوردهای انقلاب در نانو و دیگر علوم، بحث اقتصاد و هسته‌ای و سرعت پیشرفت علمی ایران که ۱۱ برابر متوسط جهانی است؛ از اين جمله است.

 وی با بیان اینکه ایران اسلامی در زمینه اقتصادی نیز پیشرفت‌های فراوانی را بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بدست آورده است، گفت: بحث عبور و مقابله با تحریم‌ها یکی از مهم‌ترین موضوعاتي است که هر کشوری نمی‌تواند با این سطح تحریم‌ها مقابله کند.

 نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس افزود: هر کشوری در دنیا اینگونه تحریم‌ها علیه اقتصاد آن کشور صورت می‌گرفت به طور قطع آن کشور به هم می‌ریخت و نمی‌توانست کمر راست کند اما جمهوری اسلامی ایران به فضل الهی توانسته است که در مقابل تحریم‌های دشمن بایستد و پیشرفت کند.

تحریم‌ها هیچ اثری بر اراده پولادین مردم ایران نداشته است

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه ملت ایران اراده پولادین دارد و زیر بار هیچ ظلم و ستمی نمی‌رود، گفت: البته در راه مبارزه با استکبار سختی‌هایی وجود دارد اما مردم ایران اسلامی آب دیده‌اند و سختی‌ها بر آن‌ها اثری ندارد چراکه سختی‌های ما به خاطره آزادیخواهی و استقلال است.

 وی با بیان اینکه اقتصاد ایران دارای ماهیت بسیار قوی است، افزود: در زمینه کاهش قیمت نفت که یک فتنه از سوی استکبار و با همکاری عربستان صورت گرفت، بیش از ایران اسلامی خود عربستان ضرر کرد چراکه تنها ۳۰درصد اقتصاد ایران به نفت وابسته است اما عربستان ۸۰درصد اقتصاد آن‌ها به نفت وابسته است.

 نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با بیان اینکه ایران اسلامی در بحث‌های فرهنگی امروز حرف برای گفتن دارد، افزود: امروز غربی‌ها به این نتیجه رسیده‌اند که دیگر هیچ حرفی برای گفتن ندارند و یک علت به ریختگی خاورمیانه از قبیل قتل و کشتار و ایجاد داعش به خاطر دور کردن مردم از اسلام خواهی در غرب است.

 حجت الاسلام عبادی با اشاره به نامه مقام معظم رهبری به جوانان اروپا و آمریکای شمالی و اینکه این نامه تاثیر بسزایی در اسلام خواهی در غرب گذاشته است، اظهارداشت: نامه مقام معظم رهبری در شرایطی به جوانان غرب صادر شد دشمن در حال اسلام ستیزی و اسلام هراسی در غرب بود.

 وی با بیان اینکه ایران اسلامی در حال تسخیر فرهنگی غرب است و تاثیر زیادی بر غرب گذاشته است، گفت: در حال حاضر گرایش به اسلام در غرب در حال رشد است به طوری که در یک کشور غربی در یک سال ۲۰ هزار نفر مسلمان می‌شوند.

امروز غرب هیچ حرف جدیدی برای گفتن به مردم خود ندارد

امام جمعه موقت بیرجند امروز غرب هیچ حرف جدیدی برای مردم خود ندارد، گفت: فرانسه که خود را دارای تمدن می‌داند امروز شاهدیم صد‌ها نفر از این کشور به داعش و گروهک‌های تروریستی می‌پیوندند که نشان می‌دهد که امروز اندیشه غرب نتوانسته برای مردم خود حرفی برای گفتن داشته باشد.

 حجت الاسلام عبادی با اشاره به پیشرفت‌های ایران اسلامی در زمینه‌های نظامی، گفت: از جهت نظامی بسیار رشد کردیم و امروز ایران اسلامی قدرت بر‌تر در منطقه است.

 وی گفت: امروز هیچ کشوری مثل آمریکا تصور حمله به ایران را نمی‌تواند کند و این به برکت خودکفایی در صنایع دفاعی بوده است.

 نماینده مردم بیرجند در مجلس افزود: امروز قدرت نظامی ایران به حدی رسیده که برخی از وابستگان به استکبار در منطقه هم اذعان دارند که خاورمیانه دست ایران است.

 حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه در هیچ کجای دنیا همانند ایران اسلامی حقوق زن رعایت نمی‌شود، گفت: نظام خانواده محکمی که در ایران اسلامی وجود دارد در هیچ کجای دنیا نیست، چراکه زن در غرب عروسک خیمه شب بازی است و زنان ایرانی نباید گول تبلیغات و هیاهوی غلط رسانه‌های غربی که تبیلغات می‌کنند در ایران حقوق زن رعایت نمی‌شود، را بخورند.

باید تهاجم فرهنگی دشمن را جدی بگیریم

امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه امروز تهاجم فرهنگی از طریق ماهواره و رسانه‌های غربی در ایران در حال رسوخ است، گفت: امروز باید تهاجم فرهنگی دشمن را جدی بگیریم.

حجت الاسلام عبادی با بيان اينکه رژیم پهلوی فرزندان این کشور را خودباخته و وابسته به اروپا بار می‌آورد، گفت: امام (رحمه الله علیه) آمد و به جوانان ایران اسلامی درس خودباوری و استقلال و ما می‌توانیم را به آنها آموخت که نتیجه آن؛ پیشرفت‌های امروز ایران اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه دولت باید از بسیجیان و کسانی که انقلاب را به این مرحله رساندند حمایت کند، افزود: دولت باید این افراد را در صحنه نگه دارد و از توان آن‌ها استفاده کند.

 نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با اشاره به جلسه خود با وزیر ارتباطات، گفت: در این دیدار مسائل و مشکلات حوزه ارتباطات و مخابراتی برای وزیر تشریح شد که وزیر ارتباطات نیز بعد از این موضوع هیاتی را برای بررسی مشکلات حوزه مخابرات به خراسان جنوبی فرستاد.

 حجت الاسلام عبادی خاطرنشان کرد: مسئولان شرکت مخابرات استان تلاش کنند تا مصوباتی که در جلسه نمایندگان وزیر ارتباطات در استان مصوب شد را تا پایان امسال اجرایی کنند.

پايان پيام/

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا