امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

مرز خراسان جنوبی به موتور اشتغال برای استان تبدیل شود

مرز خراسان جنوبی به موتور اشتغال برای استان تبدیل شود

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استان خراسان جنوبی دارای محصولات استراتژیک است که می‌توان از طریق آن اشتغال را رونق داد گفت: مرز خراسان جنوبی می‌تواند به موتور اشتغال برای استان تبدیل شود.

به گزارش دفتر روابط عمومی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورایای اسلامی، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی ظهر امروز در دیدار با مدیرکل گمرکات استان اظهار داشت: امید است که مرز خراسان جنوبی به کانون و موتور اشتغال استان تبدیل شود.

وی افزود: باید از صادرات ۲۵ درصدی کشور از طریق مرز ماهیرود که ظرفیت بسیار خوبی است به بهترین وجه ممکن استفاده کرد.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه صادرات استان از طریق مرز ماهیرود به کشور افغانستان بیش از مرز سرخس و دوقارون است، بسیار باعث خوشحالی است و مردم میتوانند در بحث صادرات و واردات کالاهای مورد نیاز، مشارکت و شرکت‌های صادرات و واردات گستردهای را در مرز احداث کنند.

وی بیان کرد: استان خراسان جنوبی دارای محصولات استراتژیک و منحصر به فردی است که اگر از آن به بهترین وجه استفاده کرد میتوان اشتغال را رونق داد.

عبادی گفت: آنچه در استان نیاز به فرهنگ سازی دارد فرهنگ تجارت است زیرا مردم و بخش خصوصی در وادرات و صادرات ورود جدی ندارند و مرز استان باید به کانون و موتور اشتغال استان تبدیل شود.

انتهای پیام/

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا