امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

مروری بر اقدامات و پیگیری های انجام شده توسط نماینده مردم شریف بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی

مروری بر اقدامات و پیگیری های انجام شده توسط نماینده مردم شریف بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی

پایگاه اطلاع‌رسانی حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی به منظور آگاهی سریع مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در گزارشی ضمن اشاره به جایگاه و وظایف قانونی نمایندگان در مجلس شورای اسلامی به طور اختصار بخشی از اقدامات و فعالیت های صورت حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی نماینده مردم شریف بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت را منتشر کرده است. 

آنچه در ادامه می‌آید «مروری بر بخشی از اقدامات و فعالیت ها»نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی است.

در مرور سریع این گزارش می‌خوانید:

* ویژگی های نمایندگی مجلس و وظایف نمایندگان
* بخشی از فعالیتها و اقدامات حجت الاسلام عبادی تا پایان سال ۹۳
* تذکر شفاهی و کتبی
* سئوال از وزراء
* بخشی از پیگیری ها

گزارش فعالیت های نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس تا پایان سال 93

گزارش فعالیت های نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس تا پایان سال 93 گزارش فعالیت های نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس تا پایان سال 93

4-755x1024در خاتمه لازم می داند از کلیه عزیزانی که با تماس های تلفنی، حضوری، مکتوب و به هر طریقی با ارائه نقطه نظرات و راهکارهای در راستای توسعه منطقه و بهبود روند اجرایی و خدمات رسانی  تاکنون همکاری داشته اند تشکر و قدردانی کرده و در ادامه راه نیز از نظرات و پیشنهادات مردم عزیز استقبال می نماییم.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا