امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(علیه اسلام) ‌خراسان جنوبی: تبلور علم همراه با عمل در کردار آیت‌الله عبادی ملموس بود

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(علیه اسلام) ‌خراسان جنوبی: تبلور علم همراه با عمل در کردار آیت‌الله عبادی ملموس بود

حجت الاسلام و المسلمین نوفرستی گفت: آیت‌الله عبادی همراه با عمل در موقعیت‌های مختلف تا آخرین لحظات عمر در مسیر تحکیم ولایت، اسلام ناب و ارزش‌ها در جامعه اسلامی کوشید.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان  و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین نوفرستی امشب در مراسم گرامیداشت آیت‌الله سیداحمد عبادی، حضور گسترده مردم در تشییع پیکر عالم بزرگوار پرورش یافته اسلام ناب محمدی را گویای عظمت شخصیت و ارتباط این بزرگوار با مردم دانست.

وی با بیان اینکه این عارف از کسی جز خدا خوف نداشت، افزود: آیت‌الله عبادی از کسی جز خدا هراسی نداشت و به حقیقت رسیده بود که خدا کفایت همه امور را می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: مردم به خاطر باورهای قلبی و دینی و جایگاه سیادت، فقاهت، شهید و شهادت، علم و معرفت این عالم، آن‌چنان با شکوه در تشییع پیکر آن مرحوم شرکت کردند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با اشاره به اینکه این فقیه زاهد محل رجوع مردم، پناه و مأمن مؤمنان بود، تصریح کرد: آیت‌الله عبادی افتخار خراسان و بویژه شهرستان خوسف و بود.

نوفرستی با اشاره به جایگاه آیت‌الله عبادی در منظر حجت‌الاسلام قرائتی، ادامه داد: آن عالم همراه با عمل در موقعیت‌های مختلف از جمله جهاد تا آخرین لحظات عمر در مسیر تحکیم ولایت، اسلام ناب و ارزش‌ها در جامعه اسلامی کوشید و فرزند شهیدش شاهد بر این مدعاست.

گفتنی است؛ مراسم گرامیداشت فقیه زاهد و عارف بالله، ابوالشهید حضرت آیت‌الله سیداحمد عبادی از سوی فرمانداری شهرستان خوسف و باحضور گسترده مردم و مسئولان این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی در محل هیئت حسینی شهر خوسف برگزار شد.

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا