امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در خراسان جنوبی با حجت الاسلام عبادی، نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد

رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در خراسان جنوبی با حجت الاسلام عبادی، نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه حفظ و تقویت دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در خراسان جنوبی از اهمیت بالایی برخوردار است، تأکید کرد: تأسیس این نمایندگی در استان سبب گسترش ارتباطات خراسان جنوبی با دیگر کشورها، شناساندن ظرفیت‌های گردشگری و همچنین جذب سرمایه گذار خارجی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در دیدار با رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در خراسان جنوبی که در محل دفتر وی انجام شد، اظهار داشت: موافقت و تأسیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در استان با پیگیری و خون دل خوردن نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس و در زمان دولت گذشته و دولت یازدهم صورت گرفت. وی در ادامه تصریح کرد: از مساعدت آقایان دکتر صاالحی، وزیر سابق امور خارجه و کتر ظریف، وزیر امور خارجه به منظور پیگیری و راه اندازی این نمایندگی در مرکز استان تشکر می کنم.

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه حفظ و تقویت دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در استان خراسان جنوبی از اهمیت بالایی برخوردار است، تأکید کرد: تأسیس این نمایندگی در استان سبب گسترش ارتباطات خراسان جنوبی با دیگر کشورها، شناساندن ظرفیت‌های گردشگری و همچنین جذب سرمایه گذار خارجی خواهد شد.

در ادامه این دیدار، آقای ابراهیمی، رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در خراسان جنوبی با بیان اینکه بزودی میزبان سفیران کشورهای دیگر در استان خواهیم بود، اظهار داشت: سفر و بازدید سفرای کشورها مقیم در تهران به استان، با هدف بررسی و آشنایی با پتانسیل ها و ظرفیت های خراسان جنوبی انجام می شود و از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی در ادامه به برگزاری همایش بین المللی معرفی ظرفیت های اقتصادی، سرمایه گذاری و فرهنگی خراسان جنوبی در تهران اشاره کرد و افزود: این همایش ۲۶ آذر ماه امسال در تهران با حضور دیپلمات های بیش از ۳۰ سفارتخانه و سازمان بین المللی مقیم در تهران برگزار شد.

گفتنی است، رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در خراسان جنوبی در پایان گزارشی از اقدامات انجام شده و عملکرد این نمایندگی در استان ارائه کرد.

 

رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در بیرجند

فیلم/ حجت الاسلام عبادی، در جمع مردم بیرجند در اعیاد شعبانیه از پیگیری و راه اندازی دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در بیرجند خبر داد و اظهار داشت: در دولت یازدهم مجدد این پیشنهاد به وزیر خارجه داده شد، که ایشان دستور راه اندازی دفتر نمایندگی را در استان صادر کردند و در بیرجند نیز مکانی برای این دفتر نمایندگی در نظر گرفته شده که بعد از تجهیز راه‌اندازی می شود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا