امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

مشکلات تحصیلی دانش آموزان بم رفع می‌شود

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در بازدید از مدارس شهرستان بم، گفت: مشکلات تحصیلی دانش آموزان این شهرستان رفع و فضاهای فیزیکی مد ارس بم رضایت‌بخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری تسنیم،

حجت‌الاسلام سیدمحمد باقر عبادی ظهر امروز در حاشیه بازدید خود از مدارس و مراکز دانشگاهی بم در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به استان کرمان سفر کرده‌اند و بنده به نمایندگی از این کمیسون به بم آمده‌ام.

وی تصریح کرد: در سفر به شهرستان بم از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آموزشی این شهرستان قرار گرفته‌ام.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تحصیل تعدادی از دانش آموزان بمی در مدارس کانکسی را با وجود گذشت ۱۰سال از زلزله در این شهرستان، تاسف آور توصیف کرد و افزود: با توجه به وضعیت آب و هوایی منطقه، دانش آموزان با مشکلات زیادی در این زمینه مواجه هستند.

حجت‌الاسلام عبادی تصریح‌کرد: در جلسه مشترک کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با وزرا و معاونان آنها، مشکلات آموزش در استان کرمان و از جمله شهرستان‌های شرقی به جدیت مورد بررسی قرار  خواهد گرفت.

وی افزود: با وجود اینکه مشکلات آموزشی به شکل مکتوب توسط نمایندگان و مدیران کل و نیز وزارتخانه‌ها به کمیسیون ارائه شده است، اما حضور در مناطق و بازدید اعضای کمیسیون سبب می‌شود تا تصمیمات بهتری گرفته شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اعضای این کمیسیون به همه استان‌ها سفر می‌کنند، گفت: امیدواریم بتوانیم با ارائه خدمات بهتر رضایت مردم را جلب کنیم.

حجت‌الاسلام عبادی با اشاره به بازدید خود از دانشگاه پیام نور و مجتمع آموزش عالی بم، تصریح کرد: وضعیت فضاهای فیزیکی پیام نور رضایت بخش است، ولی مجتمع آموزش عالی از نظر فضاهای فیزیکی کمبودهایی دارد که باید برطرف شود.

وی خاطرنشان‌کرد: خواسته ما از دولت، ایجاد محیطی امن و آرام برای دانش‌آموزان و دانشجویان است تا بدون دغدغه به تحصیل بپردازند.

دانشجویی شرق استان با حضور حجت‌الاسلام عبادی برگزار می‌شود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا