امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

مشکل کمبود آب استان از مهمترین اولویتهایی است که استاندار جدید باید در جهت پیگیری و عملیاتی کردن تامین آب اقدام کند/ قهرمان رشید، استاندار قبلی استان درسال‌هایی که مسئولیت استانداری را بر عهده داشته است زحمات و تلاش فراوانی داشته است

مشکل کمبود آب استان از مهمترین اولویتهایی است  که استاندار جدید باید در جهت پیگیری و عملیاتی کردن تامین آب اقدام کند/ قهرمان رشید، استاندار قبلی استان درسال‌هایی که مسئولیت استانداری را بر عهده داشته است زحمات و تلاش فراوانی داشته است

نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: اتصال مرکز استان به شبکه ریلی کشور، ایجاد اشتغال پایدار اشتغال و جذب سرمایه گذار برای سرمایه گذاری در استان از دیگر خواسته های مردم و اولویت های استان است که باید استاندار جدید آن را در دستور کار خود قرار دهد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی اظهار داشت: استفاده درست از منابع آبی و انتقال آب به استان از مسائل مهمی است که باید با جدیت پیگیری شود که در این زمینه باید  انتقال آب از سد دوستی یا دریای عمان و خلیج فارس و یا از فرامرزها پیگیری و عملیاتی شود.

وی با بیان این که قوی بودن به لحاظ تخصص و مدیریت از مهمترین ملاک هایی است که استاندارجدید باید  در انتخاب مدیران به آن توجه کند افزود: متعهد بودن، امین وامانتدار بودن،قرار نگرفتن در زد و بند های سیاسی و اقتصادی و متعهد به ارزشهای اسلامی و انقلابی  از دیگر ملاک هایی است که استاندار جدید در انتخاب مدیران استان باید به آن توجه کند.

وی تصریح کرد: اتصال راه آهن،اشتغال و جذب سرمایه گذار برای سرمایه گذاری در استان از دیگر خواسته های مردم و اولویت های استان است که باید استاندار جدید آن را در دستور کار خود قرار دهد.

حجت الاسلام عبادی با بیان این که قهرمان رشید استاندار قبلی استان درسالهایی که مسئولیت استانداری را بر عهده داشته است زحمات و تلاش فراوانی داشته است خاطرنشان کرد: بنده به نوبه خود از زحمات ایشان و تمامی استاندارانی که تا به امروز برای استان زحمت کشیده اند تشکر و قدردانی می نمایم.

متن فوق در پایگاه اطلاع رسانی حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی به آدرس http://mb-ebadi.ir موجود می باشد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا