امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

معاون اجرایی رییس جمهوری وارد بیرجند شد

معاون اجرایی رییس جمهوری وارد بیرجند شد

‘محمد شریعتمداری ‘معاون اجرایی رییس جمهوری صبح امروز ( سه شنبه) وارد بیرجند شد و مورد استقبال استاندار خراسان جنوبی، نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی و جمعی دیگر از مسئولان محلی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از ایرنا، دکتر حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران، فردا ( چهارشنبه) در یازدهمین سفر استانی دولت به خراسان جنوبی سفر می کند.

سخنرانی و دیدار با مردم استان در محل استادیوم آزادی بیرجند ساعت هشت صبح ، دیدار با علماء، ایثارگران و نخبگان ساعت ۱۸ عصر، حضور در جلسه شورای اداری استان ساعت ۲۰ و نیز شرکت در نشست مطبوعاتی پس از شورای اداری از برنامه های رییس جمهوری در سفر به خراسان جنوبی است.

۱۰ نماینده تام الاختیار کابینه دکتر روحانی نیز فردا (چهارشنبه) در شهرستان های ‘نهبندان، سربیشه، درمیان، زیرکوه، قاین، سرایان، بشرویه، فردوس، طبس و خوسف’ ضمن دیدار با مردم، از نزدیک مسائل و مشکلات این شهرستانها را بررسی و رفع می کنند.

SONY DSC

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا