امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

معاون محترم رئیس جمهوری: اعتبار تکمیل و تجهیز بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی بیرجند تامین می شود

معاون محترم رئیس جمهوری: اعتبار تکمیل و تجهیز بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی بیرجند تامین می شود

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری گفت : دولت اعتبارات مورد نیاز تکمیل و تجهیز بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی در دست ساخت بیرجند را تامین می کند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران؛ ˈمحمد باقر نوبختˈ که به بیرجند سفر کرده است، صبح امروز در بازدید از چند پروژه در دست ساخت از جمله بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی بیرجند اعلام کرد : دولت اعتبار مورد نیاز پروژه هایی را که در سالجاری به پایان برسند تامین می کند.

وی اضافه کرد : با تامین اعتبارات مورد نیاز بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی این پروژه تا پایان امسال تکمیل و تجهیز می شود.

این بیمارستان در زمینی به مساحت ۲۴ هزار مترمربع و زیربنای ۲۸ هزار مترمربع در دست ساخت می باشد و تا پایان سال گذشته برای آن ۳۴۶ هزار و ۲۶۸ میلیون ریال هزینه شده است.

برای تکمیل این پروژه ۳۰۰ میلیارد ریال و تجهیز آن ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

گفتنی است؛ معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری صبح امروز در راس هیاتی وارد بیرجند شد و در فرودگاه مورد استقبال استاندار خراسان جنوبی، نمایندگان مردم بیرجند، درمیان و خوسف، نهبندان و سربیشه و مسوولان محلی قرار گرفت.

ˈمحمد باقر نوبختˈ ضمن حضور در گلزار شهدای بیرجند و ادای احترام و تجدید پیمان با شهدا و بازدید از سطح چند پروژه را افتتاح خواهد کرد. شرکت در شورای برنامه ریزی استان و نشست خبری در بیرجند از دیگر برنامه های پیش بینی شده این سفر است.

تسریع در اجرای پروژه راه آهن، انتقال آب، دوبانده کردن راه های مواصلاتی و اخذ تسهیلات برای تقویت زیرساختهای خراسان جنوبی از مهمترین اهداف پیش بینی شده این سفر معاون رییس جمهور عنوان شده است.

آقای نوبخت در این سفر وضعیت استان از جمله کشاورزی، عمرانی و صنعتی را بررسی می کند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا