امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

معاون کنسولی ،امور مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه به منظور افتتاح دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه به بیرجند سفر کرد

معاون کنسولی ،امور مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه به منظور افتتاح دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه به بیرجند سفر کرد

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خاورستان؛ دکتر حسن قشقاوی در دیدار با استاندار و نمایندگان مجلس خراسان جنوبی؛ ضمن تشکر از استاندار گفت: خراسان جنوبی قطب فرهنگی در شرق کشور می باشد و باید به این استان توجه ویژه شود.

وی تصریح کرد: نمایندگان استان نمایندگان زحمتکش و ارزشی هستند.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام و المسلمین عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی با تشکر از دکتر قشقاوی و اظهار امیدواری از منشأ خیر بودن حضور وی در استان اظهار داشت: هر موقع با آقای قشقاوی تماس گرفتیم پاسخگو بودند و یکی از معاونت های فعال در این دولت می باشند.
وی افزود: باید از تلاش های استاندار تشکر کرد که با پیگیری و همکاری توانستیم باعث افتتاح این دفتر شویم.

وجه الله خدمتگزار استاندار خراسان جنوبی نیز با تشکر از دکتر قشقاوی و توجه وزرات امورخارجه نسبت به استان گفت: نگاه مثبت وزارت امور خارجه به استان اهمیت فراوانی دارد.
وی افزود: نمایندگان بهترین ارتباط را بامردم دارند و با کمک وپیگیری یکدیگر می توانیم مشکلات استان را حل کنیم.

 

 

 

 

 

 

عکس: پرتال استان خراسان جنوبی

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا