امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

منتخب مردم بیرجند در مجلس: بیداری اسلامی داعش را از بین می‌برد

منتخب مردم بیرجند در مجلس: بیداری اسلامی داعش را از بین می‌برد

حجت‌الاسلام عبادی با تأکید بر اینکه بیداری اسلامی داعش را از بین می‌برد، گفت: صهیونیست‌ها در جنایات داعش سهیم هستند چرا که سلاح‌ها و تجهیزات داعشی‌ها از این کشور غاصب ارسال می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام سیدمحمدباقر عبادی، منتخب مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان جنوبی، با بیان اینکه برخی کشورهای عربی با حمایت‌های مالی و انسانی خود مثل عربستان سعودی در کشتار مردم مظلوم عراق نقش دارند، گفت: دشمنان در تلاشند اسلام را در عرصه جهانی چهره‌ای خونریز و خشن معرفی و مردم جهان را به اسلام بدبین کنند.

وی با بیان اینکه داعش نمونه دیگری از توطئه‌ها و فرقه‌سازی‌های آمریکا است، افزود: سربلندی ایران در صحنه‌های مختلف به برکت امامت و ولایت بوده و ایران اسلامی توانسته تحت حمایت امامت و ولایت خود را به حول و قوه الهی حفظ کند.

منتخب مردم بیرجند در مجلس با تأکید بر اینکه بیداری اسلامی داعش را از بین می‌برد، بیان کرد: گروه تروریستی تکفیری داعش ساخته آمریکا و حامیان این کشور است لذا صهیونیست‌ها هم در جنایات داعش سهیم هستند چرا که سلاح‌ها و تجهیزات داعشی‌ها از این کشور غاصب ارسال می‌شود.

وی با بیان اینکه داعش و یهودیان هرگز اجازه نمی‌دهند هیچ کدام از کشورهای اسلامی در منطقه ماهیت سرکردگی و رهبری داشته باشند، یادآور شد: این نوع مبارزه عوام فریبی بیش نیست و سازمان‌های اطلاعاتی غربی در پیدایش گروه‌های تروریستی همچون داعش نقش اصلی را داشته و این گروه‌ها را برای ضربه زدن به کشورهای اسلامی به وجود آورده است.

منتخب مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با تأکید بر اینکه همه مسلمانان بیدار باشند و فریب توطئه‌های مختلف آمریکا و هم دستانش را نخورند، افزود: عربستان اگر می‌خواهد در راهبردهای خود موفق باشد و وجهه منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای خود را حفظ کند باید از ایجاد اختلاف در میان امت اسلامی پرهیز کند و حمایت از اندیشه‌های افراطی و فرقه‌های تکفیری را کنار بگذارد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا