امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

منتخب مردم بیرجند در مجلس: توجه به آموزه‌های رضوی، کسب معرفت فکری و قلبی را به‌دنبال دارد

منتخب مردم بیرجند در مجلس: توجه به آموزه‌های رضوی، کسب معرفت فکری و قلبی را به‌دنبال دارد

حجت‌الاسلام عبادی توجه به سیره و آموزه‌های رضوی را سبب کسب معرفت فکری و قلبی افراد عنوان کرد و ادامه داد: در تاریخ اسلام رفتاری مبنی بر منفعت‌طلبی ائمه اطهار(ع) دیده نشده است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به خبرگزاری ایکنا؛ سیدمحمدباقر عبادی، منتخب مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شب گذشته، ۱۵ شهریور در نشست نهضت روشنگری گفت: ولایت روح اسلام است و اگر ولایت نباشد به‌طور یقین روح اسلام از هم می‌پاشد.

وی با بیان اینکه بر کسی پوشیده نیست که دشمنان اسلام و مسلمانان در زمان جنگ تحمیلی، با هدف مخروب کردن خاکریز مقدم جلو آمدند، عنوان کرد: تهاجم فرهنگی به‌عنوان بزرگترین دشمن تهدیدکننده مردم به‌ویژه نسل جوان است چنانچه این تهاجم فرهنگی خاموش است و تلفات آن زیاد به چشم نمی‌آید.

منتخب مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با اشاره به اینکه اسلام ناب اسلامی است که در کنار نماز و قرآن ولایت نیز داشته باشد چراکه اجرای اعمال مذهبی مرسوم بدون پذیرفتن ولایت ارزشی ندارد، افزود: امام رضا(ع) با تلاش خود اساس اسلام ناب را پایه‌ریزی کرده و ریشه حکومت‌های جور بنی‌امیه و بنی‌عباس را از بین بردند.

عبادی با بیان اینکه اطاعت از امام رضا(ع) به معنای اطاعت از خداست، بیان کرد: امامت ایشان با حوادث مختلفی در مدینه و شهرهای دیگر مصادف بود اما امام با درایت ویژه‌ای که داشت مقابل همه این مصائب تدبیر اندیشید و تسلیم نشد.

وی با اشاره به اینکه افراد ریاکار در سطح جامعه فاقد توحید هستند، افزود: داشتن اعتقاد به امام زمان(ع) اعتقاد به امام حسین(ع) اصل ولایت فقیه و رمز و راز مقاومت مردم ولایت‌مدار ایران است.

عبادی توجه به سیره و آموزه‌های رضوی را سبب کسب معرفت فکری و قلبی افراد عنوان کرد و ادامه داد: در تاریخ اسلام رفتاری مبنی بر منفعت‌طلبی ائمه اطهار(ع) دیده نشده، بلکه هدف تمام معصومان(ع) از سیاست سعادت‌ورزی بوده است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا