امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

منتخب مردم بیرجند در مجلس: منافع مردم در سایه تعامل مسئولان تأمین می‌شود

منتخب مردم بیرجند در مجلس: منافع مردم در سایه تعامل مسئولان تأمین می‌شود

حجت‌الاسلام عبادی با اشاره به اینکه در سایه تعامل، منافع مردم تأمین می‌شود، گفت: تمامی نهادها باید تعامل داشته باشند و در پی این تعامل استان می‌تواند پیشرفت کند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری ایکنا؛ حجت‌الاسلام سیدمحمدباقر عبادی، منتخب مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس امروز ظهر، ۱۲ شهریور در مراسم تودیع و معارفه فرماندار بیرجند گفت: تمام پست‌ها و مقام‌ها امانتی است که بر دوش انسان‌ها است و باید به بهترین شکل این وظایف را انجام دهیم. تمامی دستگاه‌ها باید تعامل داشته باشند و در پی این تعامل استان می‌تواند پیشرفت کند.

وی با اشاره به اینکه در سایه تعامل منافع مردم تأمین می‌شود، افزود: سفر معاون برنامه‌ریزی و راهبردی رئیس جمهور یکی از آثار تعاملی بود که بین دستگاه‌ها وجود داشت و در صورتی که تعاملی بین دستگاه‌ها نباشد هیچ‌گونه اتفاق مثبت در راستای توسعه استان نمی‌افتد.

حجت‌الاسلام علی رضایی، امام جمعه بیرجند نیز در این نشست با اشاره به اینکه خراسان جنوبی نیروهای انسانی زبده زیادی دارد، گفت: مسئولان باید از تمام توان و ظرفیت موجود در راستای توسعه استان استفاده کنند.

وی با بیان اینکه برای تخصص و خدمت مسئولان ارزش قائلیم نه بومی یا غیربومی بودن آن‌ها گفت: امیدورایم که در این زمینه مسئولان تخصص لازم را داشته باشند.

امام جمعه بیرجند با اشاره به اینکه خراسان جنوبی جزو خانواده بزرگ فرهنگی ایران است و تحت‌فرماندهی رهبر پیش می‌رود، یادآور شد: در حال حاضر بیشترین امنیت در کشور وجود دارد و این نعمت بزرگی است که جای شکر دارد و شکر آن این است که در ایران اسلامی با تمام توان و با استفاده از ظرفیت‌ها خدمت کنیم.

بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود جامعه در توسعه کشور

رضا منصوری، فرماندار بیرجند نیز در این نشست با اشاره به اینکه با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید فرصت مناسبی فراهم شد تا تمام دستگاه‌ها با همدلی و تعامل مشکلات جامعه را حل کنند، گفت: با استفاده از تعامل باید از ظرفیت‌های موجود در جامعه در راستای توسعه کشور استفاده کنیم.

فرماندار بیرجند افزود: باید با تعامل و در چارچوب قانون در راه توسعه و خدمت به مردم گام برداریم، چراکه مردم در صحنه‌های مختلف ثابت کرده‌اند که استوار و پایدار از دولت حمایت می‌کنند.

علی‌اکبر تناکی، فرماندار سابق بیرجند نیز گفت: در سال ۹۱ اعتبارات تملک و دارایی شهرستان بیش از ۲۷ میلیارد تومان بود که ۲۱ درصد آن تخصیص یافت و در سال ۹۲ اعتبارت تملک دارایی شهرستان۲۳ میلیارد تومان بود که  ۷درصد آن تخصیص پیدا کرد و طی این دو سال ۷٫۳میلیارد تومان از اعتبارت دولتی تخصیص پیدا کرد.

یادآور می‌شود، در این مراسم طی حکمی از زحمات علی‌اکبر تناکی، فرماندار اسبق بیرجند تقدیر و رضا منصوری به‌عنوان فرماندار بیرجند معرفی شد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا