امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

منتخب مردم بیرجند در مجلس: نابرابری‌های موجود در جهان نشئت گرفته از جهان‌بینی غیرالهی است

منتخب مردم بیرجند در مجلس: نابرابری‌های موجود در جهان نشئت گرفته از جهان‌بینی غیرالهی است

حجت‌الاسلام عبادی با اشاره به اینکه نابرابری‌های موجود در جهان نشئت گرفته از جهان‌بینی غیرالهی است، گفت: اصل وجود خدا آنقدر روشن و بدیعی است که نیازی به‌دلیل ندارد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری ایکنا؛ حجت‌الاسلام سیدمحمدباقر عبادی، منتخب مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی امروز، ۱۳ شهریور در مراسم اختتامیه برنامه‌های اوقات فراغت کانون فرهنگی ـ تربیتی شهید آوینی کمیته امداد امام خمینی(ره) بیرجند گفت: تحقیقات نشان می‌دهد کسانی که ضریب هوشی بالایی دارند زودتر به خداباوری می‌رسند و به همین دلیل اغلب دانشمندان اعتقاد عمیقی به توحید و خداباوری دارد و حتی بسیاری از فلاسفه غربی می‌گویند که اصل وجود خدا آنقدر روشن و بدیعی است که نیازی به دلیل ندارد.

وی با اشاره به نقش امدادهای غیبی در زندگی بشر، بیان کرد: خداوند در همه حال یار مظلومان است و در مشکلات به آنان یاری می‌رساند هم‌چنان که در جریانات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس شاهد این مسئله بوده‌ایم.

سید جواد رضوی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی در این مراسم گفت: برنامه‌های اوقاف فراغت کانون فرهنگی ـ تربیتی شهید آوینی به صورت جهادی طراحی و اجرا شد و برکات زیادی به همراه داشت.

وی عنوان کرد: دشمن همه توان خود را برای سست کردن اراده‌های مردم به‌کار گرفت اما هرچه در عرصه نظامی و اقتصادی تلاش نمود نتیجه عکس گرفت و به همین دلیل چند سال است که طرح تهاجم فرهنگی را در نظر دارد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی خراسان جنوبی ادامه داد: استکبار جهانی تلاش دارد از طریق فیلم، اینترنت و ماهواره اندیشه و فکر جوان ما را تغییر دهد به‌صورتی که جوان ایرانی، آمریکایی فکر و رفتار کند.

محمد قریب، مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) بیرجند نیز گفت: بیش از ۱۱۷۶ نفر در کانون فرهنگی ـ تربیتی شهید آوینی از برنامه‌های اردویی و اوقات فراغت بهره‌مند شدند که این برنامه‌ها در قالب آموزش‌های قرآنی، عقاید، مشاوره‌ای و مهارت زندگی بوده است.

وی اظهار کرد: همچنین ۱۵۰ نفر از فرزندان کمیته امداد امام خمینی از برنامه‌های مشاوره تحصیلی و راهنمایی در انتخاب رشته کانون استفاده کردند که امیدواریم شاهد نتیجه این تلاش‌ها در سال‌های آتی باشیم.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا