امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نامه نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس به مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران

نامه نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس به مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران
حجت الاسلام عبادی در نامه‌ای به مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران برافزایش خطوط پروازی استان به تعداد گذشته تأکید کرد.

به گزارش دفتر روابط عمومی نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی در مورد پروازهای خراسان جنوبی به مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران نامه نوشت.

متن نامه حجت الاسلام عبادی به فرزانه شرفبافی مدیرعامل ایران ایر در خصوص لغو پروازهای فرودگاه بیرجند بدین شرح می‌باشد:
 خانم فرزانه شرفبافی
مدیر عامل محترم شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران(هما)
پیرو مذاکره حضوری و قول مساعد سرکار عالی در خصوص افزایش تعداد مروازهای خطوط هوایی آن شرکت در مسیر تهران – بیرجند – تهران، متاسفانه برابر گزارش اداره کل فرودگاه های استان خراسان‌جنوبی از ابتدای سال جاری از ۷ پرواز خطوط هوایی آن شرکت در مسیر تهران – بیرجند- تهران به ۴ پرواز تقلیل یافته و همچنین در مسیر پروازی بیرجند – مشهد – بیرجند از ۳ پرواز به یک پرواز کاهش یافته است و این امر بر خلاف وعده داده شده سرکار عالی می‌باشد که متاسفانه محقق نگردید و موجبات بروز بی نظمی سر در گمی و اعتراضات در بین مسافران و موکلین شریف حوزه انتخابیه گردیده است.
لذا شایسته است دستور فرمایید نسبت به موارد ذیل مساعد تسریع و اقدام لازم مبذول گردد.
۱- افزایش خطوط پروازی مورد اشاره به تعداد گذشته ( ۷ مسیر در خطوط پروازی تهران – بیرجند – تهران و ۳ پرواز در مسیر بیرجند – مشهد – بیرجند)
۲ – تصور بر این است که بیشترین حجم کنسلی و لغو پرواز ها در کشور به فرودگاه بیرجند اختصاص دارد که در صورت صحت موضوع، این اقدام شایسته آن شرکت نمی‌باشد، لذا لازم است مقایسه ای از لغو و کنسلی فرودگاه بیرجند با سایر فرورگاه های مشابه از ابتدای سال ۱۳۹۷ ارائه شود.
با تشکر سید محمد باقر عبادی نماینده مردم شریف بیرجند درمیان و خوسف
انتهای پیام/

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا