امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نسل جوان انقلاب اسلامی بسیار روشن و درصحنه است/ مذاکره‌کنندگان در چهارچوب نظرات مقام معظم رهبری حرکت کنند

نسل جوان انقلاب اسلامی بسیار روشن و درصحنه است/ مذاکره‌کنندگان در چهارچوب نظرات مقام معظم رهبری حرکت کنند

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر مذاکره‌کنندگان در چهارچوب نظرات مقام معظم رهبری حرکت کنند؛ مسلم بدانید موجب اقتدار ما خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی،

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خاورستان ؛ بابیان‌اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران محصول رنج‌ها و سختی‌های متعدد مردم و خون شهیدان است گفت: همانطور که از نظام جمهوری اسلامی مشخص است؛ پایه‌های این نظام، مردم‌سالاری و دین مبین اسلام است که همان مردم سالاری دینی می‌شود.

وی افزود: مراجعه به آرای عمومی مردم و پرس‌وجو از نظر آن‌ها بسیار فراوان و متعدد در نظام‌مقدس جمهوری اسلامی آمده است و در قانون اساسی وجود دارد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بابیان‌اینکه اسلام دین رسمی ما است اظهار کرد: مردم ایران، مردمی متدین، اسلامی و قرآن‌دوست و علاقه‌مند به مفاهیم، معارف و احکام هستند.

جمهوریت و اسلامیت دو رکن اساسی نظام مقدس جمهوری ایران است

عبادی تصریح کرد: دو رکن اساسی نظام مقدس جمهوری ایران، اسلامیت که مشروعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تأیید می‌کند و جمهوریت‌ومقبولیت که به آرای مردم برمی‌گردد، می‌باشد.

وی بابیان‌اینکه نظام‌مقدس جمهوری اسلامی ایران انتخاب مردم است خاطرنشان کرد: در ۱۲ فروردین، قریب اتفاق مردم به جمهوری اسلامی رای دادند و به همین مناسبت این روز را به‌نام جمهوری اسلامی نام‌گذاری کردند.

مردمی‌بودن انقلاب اسلامی از مهمترین عوامل ماندگاری جمهوری اسلامی است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، مردمی‌بودن انقلاب اسلامی را از مهمترین عوامل ماندگاری جمهوری اسلامی عنوان و تصریح کرد: بسیاری از کشورهای به آرای مردم مراجعه ندارند و مردمی نیستند و مشاهده می‌کنیم که آسیب‌پذیر هستند و مجبورند برای بقای حکومتشان، تکیه فوق‌العاده به قدرت‌های خارجی داشته باشند.

عبادی ادامه داد: عمده کشورهای مرتجع خلیج‌فارس دقیقا این حالت را دارند و بعضا به شدت منفور ملت‌هایشان هستند اما برای اینکه بقایی داشته باشند؛ به قدرت‌های خارجی تکیه دارند و مجبورند امتیازهای فراوانی بدهند و به عنوان یک مهره نظام سلطه و در حد یک نوکر بی‌اختیار عمل کنند تا بتوانند دوام پیدا کنند.

نظام‌مقدس جمهوری اسلامی ایران، مردمی‌ترین نظام است

وی تأکید کرد: نظام‌مقدس جمهوری اسلامی ایران، مردمی‌ترین نظامی است که وجود دارد و پشتوانه عظیم مردمی را به همراه دارد به‌طوریکه در راهپیمایی‌ها و انتخابات‌ها مشارکت مردم بالاست و هروقت به مشکل برخوردیم توانستیم با تکیه بر مردم بسیاری از مشکلات خارجی و بحران‌های داخلی را پشت سربگذاریم.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: به دلیل اسلامیتِ جمهوری اسلامی و وجودِ دین و معنویت در کنار آن؛ مردم ما با توکل برخدا، با روحیه بیشتری در صحنه‌ها حضور پیدا می‌کنند و به آینده امیدوار هستند چراکه این انقلاب و نظام را نظام الهی می‌دانند که برای خداست.

یکی از اهداف مهم انقلاب اسلامی، احیای اسلام است

عبادی افزود: یکی از اهداف مهم انقلاب اسلامی، احیای اسلام و معنویت مبتنی بر احکام اسلام است و درواقع نوعی حرکت به سوی خداست.

براساس وعده‌ای که خداوند داده است که اگر مردم وظیفه‌شان را انجام دهند؛ خدا کمک می‌کند

وی بابیان‌اینکه با توکل برخدا، پیشرفت هم هست اظهار کرد: براساس وعده‌ای که خداوند داده است که اگر مردم وظیفه‌شان را انجام دهند؛ خدا کمک می‌کند؛ در بسیاری از موارد مشاهده می‌کنیم چون جنبه اسلامیت و معنویت در نظام بوده است، امدادهای غیبی فراوانی در نظام مشاهده کردیم چراکه خداوند  فرمود است “إِن تَنصُرُوا اللَّهَ يَنصُركُم”.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی یادآورشد: در استان خراسان‌جنوبی، حمله هواپیماهای آمریکایی و واقعه طبس را داریم که امداد غیبی الهی در آن اتفاق افتاد و در صحنه‌های مختلف نیز این را مشاهده کردیم.

نسل جوان انقلاب اسلامی بسیار روشن و درصحنه است

عبادی نسل جوان را بسیار روشن و درصحنه عنوان و تصریح کرد: علاقه به خدا، معنویت و اسلام از دل مردم زدودنی نیست و این عشق‌وعلاقه، بیش از گذشته افزایش پیدا کرده است.

وی تأکید کرد: وظیفه همه دستگاه‌های فرهنگی و نهادهای انقلابی این است که نسل جوان را در جریان آن چه که در سی‌وشش سالی که از انقلاب اسلامی تاکنون گذشته قرار دهند تا با جریانات انقلاب اسلامی آشنا شوند و فاصله‌ای بین آن‌ها نیفتد.

مذاکره‌کنندگان در چهارچوب نظرات مقام معظم رهبری حرکت کنند

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، مهمترین خواسته همه مردم از مذاکره‌کنندگان هسته‌ای را احقاق حقوق مسلم همه مردم ایران دانست و گفت: اگر مذاکره‌کنندگان در چهارچوب نظرات مقام معظم رهبری حرکت کنند؛ مسلم بدانید موجب اقتدار ما خواهد بود.

عبادی افزود: خواسته ما در خواسته رهبرعظیم‌الشان انقلاب اسلامی تجلی پیدا کرده است که اگر در این چهارچوب حرکت کنند ان‌شاالله موفق می‌شوند.

انتهای پیام/ ف

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا