امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نظام متمرکز الکترونیکی طرح سلامت در کشور راه اندازی شود

نظام متمرکز الکترونیکی طرح سلامت در کشور راه اندازی شود

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با بیان اینکه نظام متمرکز الکترونیکی طرح سلامت باید در کشور راه اندازی شود، گفت: این کار باعث کاهش هزینه ها برای وزارت بهداشت و بیمه ها خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی، در دیدار با کارکنان بیمه سلامت استان با بیان اینکه بیمه ها مایه آرامش مردم هستند و نبود آنها می تواند مشکلات زیادی را برای مردم به وجود آورد، گفت: دولت باید برای تقویت بیمه ها کمک کند؛ چراکه بسیاری از سازمان های بیمه گر دچار مشکلات زیادی هستند.

وی با بیان اینکه نظام متمرکز الکترونیکی طرح سلامت باید در کشور راه اندازی شود، گفت: این کار باعث کاهش هزینه ها برای وزارت بهداشت و بیمه ها خواهد شد.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس افزود: با اجرای این طرح از هزینه های تحمیلی بیمه ها، وزارت بهداشت و خود مردم کم خواهد کرد و یک شفافیت در بحث بیمه ها به وجود خواهد آمد.

حجت الاسلام عبادی با اشاره به اینکه بیشتر پزشکان ما افرادی پاک، متدین، خدوم، امین و پرتلاش هستند، افزود: برای نظارت بر آن معدود پزشکانی که شاید در برخی موارد دچار اشکال باشند، این نظام متمرکز سلامت می تواند برای تقویت آنها مفید باشد.

وی با بیان اینکه مسئولان رابطه خوبی با رسانه ها داشته باشند و در حل مشکلات از توان آنها کمک بگیرند، افزود: خیلی از مسائل و مشکلات وقتی رسانه ها مطرح می کنند، مرتفع می شود.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با بیان اینکه هزینه کردن برای افزایش سطح بهداشت در جامعه می تواند باعث کاهش هزینه های بعدی بخش بهداشت شود، گفت: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به این بخش در خراسان جنوبی توجه ویژه کند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا