امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نظر دو عضو کمیسیون آموزش درباره استیضاح وزیر علوم

نظر دو عضو کمیسیون آموزش درباره استیضاح وزیر علوم

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه زمان مناسبی برای استیضاح نیست گفت: آخرین خبری که از کمیسیون آموزش دارم بحث طرح سوال است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی دیگر عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در این باره اظهار کرد: طبیعتاوقتی مردم نگران باشند ما نیز نمایندگان مردم هستیم و بایستی مطالبات آنها را پیگیری کنیم زیرا به هر حال ثبات داخلی و وحدت در کشور از اهمیت زیادی برخوردار است و افرادی که سوابق بدی در بر هم زدن نظم و امنیت و آرامش داشته باشند موجب نگرانی مردم و اذهان عمومی می شوند، که نمایندگان باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند.

عضو کمیسیون آموزش درباره سوال نمایندگان از دکتر فرجی دانا گفت: کسانی که به هر نحو در فتنه دخیل بوده اند حضورشان در منصب های مهم موجب نگرانی مردم می شود و مردم در دوران فتنه که چندین ماه طول کشید اذیت شدند و خاطره هایی تلخ در آن روزها دارند و نگرن اند که مبادا افراد فتنه زده برسرکار بیایند و زمینه برای فتنه دیگری را مهیا کنند.

وی ادامه داد: بعد نظارتی هم یکی از وظایف نمایندگان مجلس است و می توانند سوال را از مقام مسئول حال هرکه می خواهد باشد مطرح کنند و سوال از مسئولان امری طبیعی است و روزانه چندین سوال مطرح و به کمیسیون های مربوطه ارجاع می شود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا