امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نقشه دشمن ایجاد دوقطبی در داخل است

نقشه دشمن ایجاد دوقطبی در داخل است

رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی گفت: نقشه دشمن این است که از داخل ما را متزلزل و دوقطبی های شدید در کشور ایجاد کند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی؛ به نقل از ایرنا، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی سه شنبه شب در مراسم شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان در هیات یالثارات الحسین (ع) بیرجند افزود: چون فشار اقتصادی و تحریم ها می آید، دشمن می خواهد از داخل ما را متزلزل کند که با هوشمندی ملت بزرگ ایران همه این توطئه ها نقش برآب می شود.
وی تصریح کرد: همه این مشکلات که دشمن برای ما ایجاد کرده بواسطه رژیم اشغالگر قدس است زیرا آنها می خواهند اسرائیل کدخدای منطقه شود و هیچ کشوری از آن قوی تر نباشد.
وی گفت: اسرائیل مثل یک غده سرطانی است که بخشی را اشغال کرده و دیگر بخش ها هم تحت تاثیر آن ملتهب می شود.
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی افزود: داعش برای کمک به اسرائیل ایجاد شد و هیلاری کلینتون معترف شد که داعش را او ایجاد کرده است.
وی روز قدس را جهاد فی سبیل الله دانست و گفت: ملت باید در این روز حضور پرشور داشته باشد و آینده انقلاب اسلامی روشن و پیروزی با ماست.
عبادی بیان کرد: این مسیر هرچند سختی، تحریم، جنگ هشت ساله و مشکلات دیگر دارد اما ما از این گردنه ها عبور کرده و عاقبت متعلق به نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
وی ادامه داد: به بیانات مقام معظم رهبری توجه کنید، ایشان عبد صالح خدا بوده و به همین دلیل بیش از یکسال قبل در یک سخنرانی فرمودند برجام باقی نمی ماند.
وی گفت: مرحوم آیت الله مولوی قندهاری که در مشهد گمنام زندگی می کرد اعجوبه عرفان و یار خاص امام زمان (عج) بود که وقتی خدمت مقام معظم رهبری می آمد دست ایشان را می بوسید.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود: مولوی قندهاری می گفتند مردم نمی دانند که رهبری سپهسالار امام زمان (عج) است و اگر می دانستند لباس ایشان را به عنوان تبرک برمی داشتند.
وی همچنین گفت: کشور در ۲ قرن گذشته از نبود استقلال رنج می برد که امام خمینی (ره) استقلال را برای ما به ارمغان آورد.
وی اظهار داشت: در جنگ جهانی اول ۲۲ میلیون جمعیت ایران به دلیل نبود استقلال نظامی و سیاسی توسط انگلیسی ها به ۱۱ میلیون کاهش یافت و ۱۱ میلیون نفر از شدت گرسنگی مردند.
عبادی گفت: انگلیسی ها می دانستند جمعیت، قدرت سیاسی به همراه دارد و برای نابودی استقلال کشور جمعیت ایران را از طریق گرسنگی و غیره کم کردند.
وی افزود: در جنگ جهانی دوم باز هم استکبار تصمیم به تغییر حاکم کشور ما گرفت و سال ۱۳۳۲ چون پایه های استقلال ما کافی نبود دولت مصدق که از مجلس مورد انتخاب مردم رای گرفته بود را با کودتا سرنگون کردند.
رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی گفت: معاون وزیر خارجه یکی از کشورهای اروپایی در سفری که به آنجا داشتم گفت کشور شما استقلال سیاسی، نظامی و امنیتی دارد در حالیکه ما در اروپا جرات نداریم خلاف نظر ایالات متحده آمریکا حرفی بزنیم.
وی اظهار داشت: امروز هم آمریکایی ها به دلیل استقلال کشور با ما دشمنی دارند، آنها نمی خواهند که ایران اسلامی تکنولوژی، موشک و سایر موارد را داشته باشد.
عبادی گفت: عده ای روزنامه و مسئولیت دارند و به اهداف دشمن کمک می کنند، فردی در روزنامه ای مقاله نوشته که ما می توانیم با ترامپ در مورد موشک مذاکره کنیم این فرد یا نمی فهمد یا خائن است.
وی بیان کرد: آیا از برجام درس نگرفتید لذا نباید مرعوب جنگ روانی دشمن شد.
وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: انسان در شب قدر به اندازه ۸۰ سال می تواند راه رشد را طی کند و بهترین مقدرات در این شب برای انسان معین می شود.
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی افزود: جوانان قلب پاکی دارند و هرچه از خدا بخواهند محقق می شود، حتی بنده که عضو هیات علمی دانشگاه هستم جوانی که ممکن است به ظاهر پوشش مناسبی نداشته و گردنبند طلا آویزان می کند وقتی با او صحبت می کنیم درمی یابیم که چقدر انسان پاکی است.
عبادی بیان کرد: جوانان با قلب پاک خود در این شب قدر می توانند بهترین مقدرات را از خداوند تقاضا کنند و دعای جوان زودتر مستجاب می شود.
وی گفت: آنچه امشب برای انسان مقدر شود تا سال آینده از زندگی، مرگ، روزی، سلامتی و غیره هرچه مقدر شد دیگر تغییر آن سخت است و اگر قرار باشد اتفاق بدی به خوب تغییر کند صرفا با عبادت سنگین ممکن است.
وی افزود: جوانان سطح خواسته های خود از خداوند را بالا ببرند، تقاضای خانه و ماشین خوب است اما اینها نباید به گونه ای باشد که خواسته های متعالی تر را فراموش کنیم.
رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی بر ضرورت مطالعه زندگینامه و آثار بزرگان علم و معنویت تاکید کرد و گفت: مطالعه زندگینامه بزرگان به انسان همت و او را از حجاب معاصرش نجات می دهد.
وی اضافه کرد: بهترین استراحت این است که یک کتاب سرگذشت نامه را مطالعه کنید و جوانان خودشان را نباید دست کم بگیرند.
عبادی گفت: امام خمینی (ره) نعمت بزرگی بود که خداوند به ما عطا کرد، فیدل کاسترو که زمانی خدا را قبول نداشت به دیدن رئیس جمهور وقت ایران آمد و گفت اگر ما در کوبا امام و قرآن شما را داشتیم همه قاره آمریکا را فتح می کردیم و ما گرفتار مکتب پوچ کمونیست بودیم.
وی ادامه داد: پیامبر گرامی اسلام (ص) می فرماید هیچ کس غیر از مومن علی (ع) را دوست ندارد و دشمن ایشان منافق است، هرچه عشق به علی در قلب انسان بیشتر باشد جایگاهش نزد خدا بالاتر است.
وی بیان کرد: نماز با حضور قلب، علاقه به اهل بیت (ع) و خوبان نشانه سبک زندگی اسلامی تر است.
۷۵۵۹*۳۰۲۸

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا