امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو: حمله تروریستی به مجلس بدترین اتفاق سال ۹۶/ سردار سلیمانی چهره شاخص سال گذشته است

نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو: حمله تروریستی به مجلس بدترین اتفاق سال ۹۶/ سردار سلیمانی چهره شاخص سال گذشته است

رئیس مجمع نمایندگان مردم خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی گفت: سقوط هواپیمای آسمان و حمله تروریستی به مجلس از بدترین اتفاقات سال گذشته محسوب می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدباقر عبادی، نماینده مردم بیرجند در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، در خصوص برنامه هایش در ایام نوروز اظهار داشت: هر سال ایام نوروز را به همراه خانواده در حوزه انتخابیه به سر می بریم و از روز پنجم فروردین ماه که ادارات بازگشایی می شوند کار ما نیز برای رسیدگی به مراجعات مردمی آغاز می شود.
وی در خصوص بدترین اتفاقات سال ۹۶ گفت: سقوط هواپیمای آسمان و حمله تروریستی به مجلس از بدترین اتفاقات سال گذشته محسوب می شوند. حمله تروریستی مجلس برای بنده که برخی از کارمندان این سانحه را می شناختم بسیار دردناک بود. به طور مثال شهید جعفرزاده یکی از شهدای حادثه تروریستی مجلس مسئول دفتر بنده در دوره قبلی نمایندگی ام بود که متاسفانه جان خود را در این حادثه از دست داد.
حجت الاسلام و المسلمین عبادی بهترین اتفاق سال ۹۶ نابودی خلافت خودخوانده داعش در عراق و سوریه خواند و تصریح کرد: این اتفاق در حالی افتاد که همواره شاهد حمایت های پیدا و پنهان آمریکا و عربستان و رژیم صهیونیستی از این جریان تروریستی بودیم.
نماینده مردم بیرجند در پایان سردار سلیمانی را به عنوان چهره شاخص سال ۹۶ برشمرد و خاطرنشان کرد: آرزو می کنم مشکل اشتغال در کشور آن قدر حل شده باشد که در سال جدید هیچ کس برای مشکل بیکاری به بنده مراجعه نکند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا