امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلامي: خانم نجمه خدمتي جزو افتخارات خراسان جنوبي است/ مسئولان نسبت به رفع كمبود امكانات و تجهيزات ورزشي اقدام كنند

نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلامي: خانم نجمه خدمتي جزو افتخارات خراسان جنوبي است/ مسئولان نسبت به رفع كمبود امكانات و تجهيزات ورزشي اقدام كنند

حجت الاسلام عبادي با بيان اينكه قدرداني از تلاش هاي نخبگان و افتخارآفرينان حداقل كار است، گفت: نجمه خدمتي جزو افتخارات خراسان جنوبي است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سيد محمدباقر عبادي با حضور در منزل خانم نجمه خدمتي ضمن تبريك كسب عناوين مختلف قهرمان در عرصه هاي بين المللي و همچنين مسابقات اخير در كشور كويت، اطهارداشت: كسب مدال ها و رتبه هاي مختلف قهرماني را خدمت هم وي و مردم ايران تبريك عرض مي كنم و از پدر و مادر اين قهرمان ملي كه زحمت و تلاش فراواني در اين راه كشيده اند، تشكر دارم.

وي افزود: قدرداني از تلاش هاي نخبگان و افتخارآفرينان حداقل كار است.

عضو كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس شوراي اسلامي با تأكيد بر نقش مهم بانوان ايران اسلامي در مسابقات بين المللي، بيان كرد: حضور بانوان ايراني در عرصه رقابتهاي جهاني با حجاب و عفاف از افتخارات جمهوري اسلامي است.

وي خاطرنشان ساخت: در حال حاضر ورزشكاران زن كشور در جايگاه خوبي قرار دارند و اميدواريم كه مشكلات مربوط به كمبود امكانات و تجهيزات ورزشي با مساعدت مسئولان رفع شود.

 وي در ادامه با اشاره به سفر آقاي سعيدي كيا رئيس بنياد مستضعفان كشور به بيرجند، گفت: قرار شد در مجتمع ورزشي كه در اين سفر كلنگ زني شد، فضاي مناسبي به حوزه ورزش تيراندازي اختصاص يابد و نظر آقاي سعيدي كيا هم در اين زمينه مساعد بود.

نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلامي سركار خانم نجمه خدمتي را از افتخارات خراسان جنوبي برشمرد و اظهار كرد: وجود نيروهاي توانمند و افتخارآفرين در استان سبب ورود جوانان و علاقمندان زيادي در اين عرصه مي شود.

بنابراين گزارش؛ در ادامه اين ديدار پدر خانم نجمه خدمتي ضمن تشكر از حضور حجت الاسلام عبادي در منزل وي، اظهاركرد: افتخار فرزندم اهتزاز پرچم جمهوري اسلامي ايران در عرصه بين المللي بوده است و اين شيرين ترين لحظه زندگي وي است.

 ebadi2

وي در ادامه با بيان اينكه فرزندان در تمام امور همواره توسل به خداوند و ائمه اطهار دارند، تصريح كرد: فردندم(نجمه) قبل از شروع هر مسابقه ايي ذكر يابن الحسن(عج) را بر زبان دارد و در تمام اين دوران عنايت و توجه خداوند و اهل بيت(ع) را احساس كرده ايم.

آقای مهدی خدمتي با اشاره به اينكه تاكنون كمك‌هايي كه از سوی مسئولان براي فرزندم صورت گرفته معنوي بوده است، گفت: تاكنون نجمه خدمتي ٢٥ مدال جهاني و بين المللي در مدت سه سال حضور فعال در عرصه مسابقات تيراندازي براي كشور ايران كسب كرده است.

وي در پايان يادآور شد: در حال حاضر مشكلاتي در عرصه ورزش استان وجود دارد كه اميدواريم مسولين دست به دست هم بدهند تا اين مسائل مرتفع گردد.

 در ادامه اين ديدار خانم نجمه خدمتي ملي پوش ورزش تيراندازي در سخناني كوتاه از همه مردم استان خراسان جنوبي خواست براي وي در مسابقات پيش‌روي المپيك و ديگر رقابت‌ها دعا كنند.

گفتنی است، خانم نجمه خدمتی دانشجوی دانشگاه بیرجند طی روزهای گذشته در مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا، رکورد جهانی این رشته توسط ورزشکار جوان خراسان جنوبی با ارتقاء ۲ امتیاز شکسته شد. پیش از این خانم خدمتی در رقابتهای جام جهانی تیراندازی در کشور آذربایجان موفق به کسب سهمیه حضور در المیپک ریو شده است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا